Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si doplnit energiu

Príspevok v téme: Ako si doplnit energiu
uucena

Dufam, ze mi aj niekto poradi. Nevedela som do akej kategorie zaradit tuto trochu odveci temu ale fakt potrebujem poradit. Zase je vecer a ja stale nie som naucena. Cely víkend som nic ine nerobila iba od rana do vecera sa ucila a pracovala v domácnosti a tak a teraz je vecer a este nie som poriadne pripravena na zajtra. Len som unavena. Chcem sa poradit, co by mi pomohlo (legalne :D :D :D :D) nezaspat. Lebo kofein na mna vobec neucinkuje a ak aj ucinkuje tak opacne, hned sa mi z kavy da spat aj z kofoly. Neviete nejaky sposob ako nezaspat? Nic ma totiz nenapada a fakt si nemozem dovolit zaspat. Dakujem

GorillaZ

Ja mam zo spankom trosku iny problem. VELMI VELMI tazko sa my vstava !! Spym tak od tej 1:00/2:00 do 10:00, ale ked sa akoze zobudim tak my to trva aj celu hodoinu kym normalne vstanem z postele. Naozaj je to uz o tom ze kazde rano bojujem sam so sebou :/ Takysto potom ked uz vstanem tak som strasne malatny a mlandravy. Stava sa my casto ze behom dna dostanem taku unavu ze zaspim na hodku alebo dve. Nechapem tomu .. spym dostatok hodin a predsa ...

Ked uz sme pri spanku, aky mate vy svoj kazdodenny rezim ? Kedy chodite spat a potom kedy sa zobudite ? Citite sa rano fajn, cerstvy - alebo dokonca stale unaveny ?

lost

predstav si ze co sa stane ak neuspejes, aksa to nenaucist a mozno ta to preberie :D
alebo otvor okno, nech mas kyslik a studeny vzduch. bude ti zima a iste nezaspis :)
pooze aj taky rammstein napriklad.
ale pri tom sa ucit je asi zbytocne :)

to mi pripomina ze by som asi tiez mal najst svoje knizky, lebo testy sa blizia :D
nj, este maaam casss

Nela111

Ja ked zjem vela cukrov, tak ma to preberie. :-o)) To znamena SLADKOSTI! hihi..cokoladku, keksiky, cukriky, kolaciky. Ja viem, nie je to zdrave, najma na noc, ale najma ked si dam toho viac, tak ma to fakt akoby nastartuje.

000nastenka

moja kamoška mi hovorila, že jedla kávu, normálne proste mletú(ten prášok) kávovými lyžičkami..normálne to jedla, také samotné.. že vobec nevie kolko toho zjedla, ale že vôbec potom nemohla spať :D skús

LadyTary

mna by skor zaujimalo ako sa da doplnit energia. SA citim ako by som bola stale taka bez energie. A este ze z kade beres energiu ty na to ucenie, ja sas k tomu neviem dokopat ani k upratovaniu ani k nicomu. Uz som si aj povedala ze musim aj zakaz od ammy som dostala ze pokym nebduu znamyk a poriadok nikam nejdem ale nic nepomaha :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako si doplnit energiu - Fórum - ZDRAVIE.sk