Nutkave prejedanie sa

Príspevok v téme: Nutkave prejedanie sa
kissable

ahojte
tato tema je urcena nam vsetkym, ktore trpime nutkavym prejedanim sa. sama mam tento problem.. casto sa doma prejedam, hlavne ked nasi nie su doma (co je nanestastie dost casto). mnozstvo jedla, ktore doslova "zozeriem" je obrovske.. chuti mi vsetko naraz - klobasa, nutela, jogurt, rozok, hranolky, hrozno..
niekedy sa takto presytena citim spokojne, no inokedy ma zlomia vycitky svedomia a zvraciam.
mam nadvahu a nenavidim svoje telo. chcem schudnut z viacerych dovodov, ale vzdy sklznem k nechutnemu prezratiu sa..
je to zle. mate aj vy tento problem?

ammanda

budu aj lepsie dni :) aj ja by som teraz daco zjedla ale racej idem spat..rozhodla som sa ze sa nebudem strasovat vahou a budem jest proste ZDRAVO...uvidime co to da..aspon o jednu cokoladu denne menej :) postupne sa to snad zlespi, mikulasa mame uz nastastie zasebou (uspesne zjedeny:)

zelda

a mam dobru naladu, fakt mi je fajn, som sama zavreta na izbe a mam jedlo... a zajtra v skole nebudem nic vediet lebo teraz jem namiesto ucenia.. ale mna to netrapi vobec...

zelda

fuha tak chcem jest, hrozne, uz som zjedla dva rozky a prave si jem jedlo co som mala zajtra pripravene na veceru... a len hrozne chcem jest... mam taku chut na vsetko !

zelda

tak ja budem v panike buduci tyzden cez pisomky, ked nebudem nic vediet... tento vikend som sa chcela ucit, ale keby som mala cely vikend byt sama zavreta na izbe tak by som zosalela...tak bola u mna kamaratka celu sobotu a len tak sme sa zabavali, aj dnes bola u mna, a varili sme si obed.. som jej velmi vdacna, sama by som bola na dne.. takto aspon nemyslim na vsetko, a netrapi ma to nejako...len... tak hrozne by som chcela byt znovu taka ako predtym, uzivat si zivot, zahravat sa s zivotom a robit kopu veci, makat na sebe a byt chuda...toto nie som vazne ja ako sa teraz spravam a viem ze ma to nici, stalo sa zo mna nieco co fakt neznasam...ale uz viem ze chcem byt ako predtym a nejako to tu prezijem do januara a potom uvidim co budem robit ..

drobeeec

ammanda viem ako sa cítiš, ja si už teraz hlavu trieskam o stenu lebo idem na gastro tento týžden, sa bojím že nebudem vedieť tú hadičku prehltnuť a že to bude hrozné niečo...už teraz mám z toho stres a všetko len kvôli tomu prejedaniu, si len zbytočne dráždim žalúdok a celý tráviaci systém...

ammanda

ja mam v poslednej dobe strasne vykyvi nalad, navyse ma chytaju pomaly zachvaty paniky :( ked sa pozrem ako vsetci okolo mna dbaju na zdravu stravu a porovnam to so svojim jedalnickom tak sa idem zosypat...fakt sa bojim ze to bude mat strasne nasledky apotom si budem trieskat hlavu ostenu preco som bola taka sprosta hadzala doseba zaradom co prislo...aj teraz tu panikarim a nemozem sa sustredit na ucenie ani nahodou len tlacim cokolady

zelda

ja sa obcas citim ako psychopat,take psychicke stavy sa mi menia tak rychlo.. chvilu som uplne v pohode a tak, o chvilu citim taku uzkost alebo taku depku ze nechcem ani zit, potom sa vykaslem na vsetko a iba sa zabavam a smejem na vsetkom ake je to zufale...a po tomto vikende budem cisty blazon

drobeeec

presne aj ja by som mala zamakať, ved semester sa kráti ale namiesto toho mám zase tie hnusné prejedacie stavy a depresie z toho...bludný kruh, niekedy mám pocit že mi z toho uplne preskočí...

zelda

no ja sa nemam cim velmi chvalit... teda strasne vela jem teraz, hlavne v skole si stale kupujem daco v bufete aby som sa ukludnila... a cez vikend som mala taku krizu, psychicky som bola na tom bola dost zle, uz som mala pocit ze sa mi nechce ani zit, vazne to neprehanam ale nevedela som co robit, mala som pocit ze ani nechcem existovat takto... a teraz mam celkom dobru naladu, v skole som sa cely den smiala so spoluziackou a zabavala, dostala som sa do stavu ze uz mi je vsetko tak jedno tak sa zabavam na vsetkom a snazim sa nemysliet na nic dolezite co ma trapi ... asi to nie je najlepsie riesenie, kedze teraz mame same pisomky a ja by som mala makat a iba tak zabijam cas a bavim sa..