Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pre tých, čo chcú schudnúť

Príspevok v téme: Pre tých, čo chcú schudnúť
debakel

Práve som na internete natrafil na zaujímavý článok o chudnutí. Odporúčam všetkým, ktorí chcú schudnúť a nedarí sa im. Určite nájdu inšpiráciu. Ja síce som chudý ako colštok, ale v rodine pár mojich príbuzných trpí týmto neduhom, tak to celkom chápem. Článok sa dá nájsť pod týmto linkom: liek.beautywoman.sk

semetrika

ano, je tam nove to, ze priberanie a tucnota nie je iba vec mnozstva jedla ale ze zalezi aj od toho co konkretne konzumujeme. tiez by som prijala keby tam boli spomenute tie konkretne prisady alebo co vlastne to v tych potravinach je co nam sposobuje tucnotu. mozno to daju na buduce. aj takje ten clanok dost dlhy a dnes uz vsetci uverejnuju len take strucaky v ktorych aj tak nic clovek nenajde. tak som zvedava ci na buduce sa objavi pokracovanie a nieco konkretnejsie. napriklad by ma zaujimalo co ta cokolada nema obsahovat a aku si teda mam kupovat.

debakel

No ja som sa práveže dozvedel, že existuje nejaký program a pochopil som, že asi to chudnutie je prípad od prípadu iné. Že neschudne každý pomocou rovnakej diéty. Aspoň tak som to pochopil. A píše sa tam aj o nejakých prísadách do potravín. Síce sa nepíše konkrétne ktorých, ale pri týchto článkoch mám takú skúsenosť, že ten autor to tam aj niekedy uvedie, ale redaktor v redakcii poškrtá text podľa toho, koľko má na článok miesta. A potom niekedy vypadnú aj dôležité pasáže. Možno aj tu to bolo tak.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.