Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

žiadna skusenost so sexom

Príspevok v téme: žiadna skusenost so sexom
Lucy364

ahojte, mam 14rokov a priatela s ktorym som 4mesiac,a chceli by sme mat sex.Ja som o tom nikde nikdy tak necitala,nestudovala to ani nic,aj sa bojim nakolko svoj pc nevyuzivam iba ja.
Priatel je o 8rokov starsi,obdivujem ho ze na mna doteraz nijak netlacil a pockal,aspon do toho Valentina.Viem,som mlada na titeto veci,ale raz sa t stat muselo,samozrejme poor si davat budem.

NO NEVIEM ZALADNE VECI O SEXE, DO KTOREJ DIERKY TAM DOLE SA ENIS VLASTNE DAVA? A ZENY KTORE ZAZIJETE ORGAZMUS AKO SA TO PREJAVUJE ?AKE MATE PRIZNAKY?

DAKUJEM ZA KAZDU REAKCIU ,MAJTE SA KRASNE :)

zuzka:)88

dievca premile na sex mas este cas ved mas leeeen 14 rokov ako pises vela o sexe vies velmi malo ci len srandujes ze nevies do ktorej dierku patri penis???spametaj sa a sex po 15....bo zle dopadnes

cica3333

no mna najviac rozosmialiAKE SU PRIZNAKY ORGAZMU:)))je super že vie že bude mať orgazmus,ale nevie do ktorej dierky jej ho da:))skvele naozaj,,,ja sa ti dievča nechcem posmievať,ale maš času dosť a ten tvoj krasavec može ist za sex s tebou akurat do basy,,,a nedaj bože ti spravi decko a potom budeme v reflexe počuvať srdcervuce vyznanie ak chudera nevedela ani čo robi a ako ju on strašne lubil,až tak že ju nabuchal a nechal nech sa s deckom trapi sama..tak nech to neni aj tvoj pripad

Sue..

sorry,ze to napisem takto ale ked uz mas v 14 potrebu roztahovat nohy tak sa aspon poriadne chran nech si nenarobite dvojnasobny problem...
btw:neviem co je to za chalana a kolko ma rokov,ale asi nebude kompletny ak ma v plane spat so 14 rocnym deckom

bobyka

Penis sa dáva do tej dierky odkiaľ tečie menštruačná krv(pokiaľ nerátam análny sex). Ale prepáč, toto vedia aj deti. Kam inam by si ho chcela dať?? Do 15tky si pod zákonom, je to trestné. Niekedy vek nehrá v takýchto veciach rolu, skôr zrelosť a vyspelosť každej ženy osobitne. Ale každá žena vie pred prvým sexom, čo sa kde dáva a čo má robiť aspoň teoreticky. Najskôr, aby si uspokojila priateľa a pritom aj nemusela mať sex sa skúste len tak maznať. Rukou ho sprav, pusou, on teba môže lízať. Nechcem ti radiť, ale určite bude toto pre teba lepšie ako samotný sex. Ten si dopraj radšej, keď budeš vedieť čo a ako. Naštuduj si niečo, čítaj, čítaj a čítaj dievča zlaté :)

boo

tak toto sa az tazko cita, ja som tiez matkou dcery, tak prosim ta dieta neblbni, uc sa, chod von s kamaratkami, mas iba 14, a ked ani nevies, kam s jeho penisom ... no comment, si este dieta a nie zena pripravena na sex

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

žiadna skusenost so sexom - Fórum - ZDRAVIE.sk