žiadna skusenost so sexom

Príspevok v téme: žiadna skusenost so sexom
Lucy364

ahojte, mam 14rokov a priatela s ktorym som 4mesiac,a chceli by sme mat sex.Ja som o tom nikde nikdy tak necitala,nestudovala to ani nic,aj sa bojim nakolko svoj pc nevyuzivam iba ja.
Priatel je o 8rokov starsi,obdivujem ho ze na mna doteraz nijak netlacil a pockal,aspon do toho Valentina.Viem,som mlada na titeto veci,ale raz sa t stat muselo,samozrejme poor si davat budem.

NO NEVIEM ZALADNE VECI O SEXE, DO KTOREJ DIERKY TAM DOLE SA ENIS VLASTNE DAVA? A ZENY KTORE ZAZIJETE ORGAZMUS AKO SA TO PREJAVUJE ?AKE MATE PRIZNAKY?

DAKUJEM ZA KAZDU REAKCIU ,MAJTE SA KRASNE :)

linduska

Máš 14 a on 22. Naozaj si myslíš, že ťa bude 22 ročný chlap vážne? Veď si ešte dieťa a pod zákonom. Na tvojom mieste by som si to rýchlo rozmyslela. O sexe nevieš absolútne nič, tak kam sa ponáhľaš? Môžu byť z toho len zbytočné problémy, kt. určite nepotrebuješ ;) A nemyslím si, že je toho veľa na obdiv keď vydržal bez sexu aspoň do Valentína :D

Inner

ak budes mat s priatelom sex, tak pojde o trestny cin, kedze si este primlada... prepac, ale neverim, ze o 8 rokov starsi chlapec ta ma na lasku... fakt neverim...
si este mala naivna zabka. Ked neviem, ako prebieha sex, ako funguje zenske telo a podobne, zdaleka sa sexu vyhni. Iba ta to vydesi, ked o tom nic nevies....

patulik11

A co akoze presne chceš vedieť?? Áno máš pravdu si nato ešte naozja mladá veď si ešte pod zákonom,uvedomuješ si to ? Ani ja niesom dospelá,mám len 17 ale podľa mňa by si mala počkať..Ale ak chcceš opýtaj sa konkrétne a ja ti možno budem vedieť dobre odpovedať..:)

patulik11

A co akoze presne chceš vedieť?? Áno máš pravdu si nato ešte naozja mladá veď si ešte pod zákonom,uvedomuješ si to ? Ani ja niesom dospelá,mám len 17 ale podľa mňa by si mala počkať..Ale ak chcceš opýtaj sa konkrétne a ja ti možno budem vedieť dobre odpovedať..:)

mataBB

no teraz neviem ci sa mam smiat alebo plakat

penis sa dava tam kam sa ma..ked ani toto nevies tak zabudni na sex..aby ti ho nahodou nestrcil do inej a ty ani nebude svediet ze to nebola ta spravna dierka ...