Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co k cervenym balerinkam?

Príspevok v téme: co k cervenym balerinkam?
jankaaaaaaa

kupila som si krasne cervene balerinky na leto, no neviem co k nim, teda ake farby doladit. viem ze je skoro este nad tym premyslat :D ale aspon mam cas si dokupit do leta pekne veci..
nemam velmi rada kriklave farby ako je zlta a podobne. balerinky su sportove, takze chcem nieco sportove. asi by som mala mat nejaku cervenu kabelku, rifle nosim dost cast a rada, ale neviem akej farby tricko k tomu.. nechcem byt oblecena ako papagaj v 5farbach :D

lili99

ja by som volila...rifle...cez leto hocico riflove, biele, cierne...tricko taktiez tychto farieb...a ak nechces cervenu kabelku nevadi...uz davno neplati, ze kabelka musi ladit s topankami...takze skus cerveny opasok...al. cervene doplnky :))

dobra vila

Jej, cervene balerinky, to je klasa :)
Urcite k nim perfektne idu klasicke rifle a v lete kratke riflove nohavice, hocijake sportove farebne zladene, riflova sukna, hocico - len nech sa neodbijaju farby...
Cierna ide ku vsetkemu...podobna cervena (len nemaj spodok aj vrch cerveny k cervenym topankam :) ), biela a zlata farba.

Nela111

k cervenym sportovym balerinkam by som dala modre rifle (alebo biele skor sportove nohavice) a tricko cervene, biele, modre, cierne :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co k cervenym balerinkam? - Fórum - ZDRAVIE.sk