Da sa takto otehotniet?

jankaaaaaaa

by ma zaujimalo ako si bude pocitat plodne dni pri antike :D

inac baby, pharmatex je 10x spolahlivejsi ako kondom! a spolahlivost cipok je len o trosku mensia ako pri hak

mataBB

sue mozno aj viac ako 10 :P co my vieme :) plus pharmatex plus antika plus prerusovana suloz plus vypocet plodnych neplodnych dni :DD

Sue..

sandrycka no nie,ze asi ale urcite je to problem pre psychologa...

mataBB...:D 10 kondomov troska neprakticke ale hlavne,ze spolahlive no nie???:D:D

mataBB

ked ta to trapi tak navstiv psychologa...keby som muz a mam takuto zenu, tak neviem ako dlho by som to vydrzala s tebou...asi nie moc dlho...

sue

ked neveri antike tak pharnmatexu uz vobec nie..jedine ze by si dali 10 kondomov :)

Sue..

Sandryicka...seriozne ti vravim vyhladaj odbornu pomoc,lebo toto neni normalne..nicis seba a tento tvoj problem ti mozes znicit vztah...

btw: tak pouzivajte nehormonalnu antikoncepciu ved ked pouzijes kondom plus pharmatex nic sa nemoze stat...nepchaj do seba HAK ked ti nerobi dobre

Sandryicka

Ale bez antikoncepcie sa nebudem so žiadnym mužom milovať,kým nebudem cchieť dieťa.Viem je to choré,možno mám nejakú psycghickú chorobu - chorobný strach z otehotnenia.Je to pre Vás divné,no mne to poriadne zasahuje do života a moje prebdené noci kvôli tomu,že sa bojím,že som tehotná aj keď som nemala pohlavný styk ... Napr.aj keď racionálne viem,že nie som tehotná idem si zajtra uobiť tehotenský test.Šibe mi,však.Ja už neviem čo mám robiť :-(