Da sa takto otehotniet?

mataBB

ved ty nemas z coho otehotniet!!!! pochopis to uz?????? sa zamysli nad tym ako sa plodia deti...ale to by si najprv musela vediet aby si sa nad tym mohla zamysliet...

Inner

tehotensky test si nerob, ak, tak az 10 dni po moznom otehotneni. Ale su to zbytocne vyhodene peniaze, nie si tehotna...

Sandryicka

Mne je jedno co robia zeny,ktore neberu HA.Ja sa jednoducho bojim,lebo som sa ani takto nevzrusovala bez antikoncepcie,preto sa bojim.Takze otehotniet mozem len ak do mna priatel ejakuluje?Urcite?Ak bude test negativny mam byt v pohode?

lenkaa123456

ano a zeny co neberu hak nemaju vobec sex a samozrejme nemozu mat s priatelom ani ziadny petting ani ziadne ine uspokojovanie sexualne lebo neberu hak...
kde tento svet speje ludia?

Sandryicka

Ja viem,ze nemam menstruaciu kvvoli vysadeniu.Preto idem o tyzden ku svojej gynekologicke na vyvolavacku.Len sa bojim,ci som nemohla takto otehotniet,viem ze prehanam,ale radsej si urobim aj ten test.Proste sa bojim,lebo neuzivam teraz antikoncepciu.

mataBB

:DDDD ano urcite si tehotna...ja sice neviem kolko mas rokov ale ty o tom moc nevies...

ved ty nemas menzes lebo si vysadila antikoncepciu, ty trubka jedna

Sandryicka

Nebolo to planovane,boli sme vzruseni.Urobila som priatela rukou,on sa potom dotykal svojho penisu a zacal ma hladit na klitorise a hladil ma aj nizsie v mieste vaginalneho otvoru,ale neprstoval ma.Ja som prestala uzivat antikoncepciu,kvoli tomu,ze mi robila zle.Preto sa tak bojim.Lebo odkedy som mala priatela,vzdy som brala antikoncepciu,takze som vedela,ze mozem byt pokojna a toto bolo 1x co sme sa nejako vzrusovali bez antikoncepcie.Takze k otehotneniu je potrebne aby sme mali riadny pohlavny styk,vsak.Len sa chcem uistit,ze ano.Aj tak si chcem urobit tehotensky test.Uz je to 25 dni od tej situacie a menstruaciu od vysadenia antikoncepcie nemam vobec,ani ziadny pohlavny styk.Len sme sa takto 1x vzrusovali,lebo ja sa bez antikoncepcie milovat bojim.

lenkaa123456

skus si zopakovat hodiny biologie zo skoly a trocha sa uvedom. v taktomto veku je strasna hanba ze taketo zakladne veci nevies. a ked sa stale strachujes a bojis tak naco take veci robite?