Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problemy s klbami-prosim o radu

Príspevok v téme: Problemy s klbami-prosim o radu
Suzzi

Ahojte, dlhodobo mam problemy s klbami, konkretne s kolenami, mam poskodenu chrupavku, bola som aj u ortopeda dal mi lieky ale poznate to, pomohlo ale stale boli. V skole nam teraz zaviedli povinnu telesnu - plavanie. Chcela by som sa spytat ci mi to na kolena moze nejako uskodit. Doktor mi odporucal plavanie ale skor rekreacne, plavanie v skole sa skor priblizuje k zavodnemu ako k rekreacnemu. Totizto mohla by som si vybavit ciastocne oslobodenie od telesnej, doktora mam vsak az doma na vychode a cez tyzden byvam na internate, preto sa chcem spytat ci to ma nejaky zmysel za nim chodit ohladom toho oslobodenia..Dakujem :)

RNG

Nuz kazdy to riesi inac, niekto si mysli, ze operacia ho zachrani, ako viaceri z mojich pribuznych, ja som si veru klby regeneroval intenzivnym pouzivanim doplnkov na klby.
A mal som ich v takom stave, ze mi zena musela snurovat topanky....
To sa samozrejme liekmi(chemickymi patentovanymi) dosiahnut neda, ako tu spravne llek poznamenala.

llek

Co sa tyka tych bolesti klbov a hlavne kolien. Jedna vec plati, ako moze clovek prisiet k tomu, ze su klby ako keby menej zatazovane- to je posielnenie svalstva, ak sa podari spevnit svaly na nohach, tak laicky povedane konaju lepsie svoju pracu a do istej miery viac chrania klby a ich aj odbremenuju. Cvicenia typu "body work", ktore prave umoznia posilnenie roznych skupin svalov je dobre - ci uz su to kolena, ramena alebo chrbtica. Posilnis svalovy korzet, chranis si klby, tak nejak to funguje. Plavanie je z hladiska kolien uplne idealne. Samotne liecky a rozne odporucane preparaty z dlhodobeho hladiska nestacia. Ak su klbove chrupky uz velmi poskodene (tazky stupen artrozy), tak tam uz len vymena klbu problem skutocne vyriesi

RNG

Chlamidia, ja veru sam pouzivam MSM, tak ako miliony ludi,znutra/zvonka, lebo je uplne bezpecny potravinovy doplnok, a to aj v podstatne vacsich davkach, nez sa bezne pouziva.
Tabulky na vlastnosti a skodlivost(MSDS) hovoria, ze sa s nim neda predavkovat tak lahko, ako napr s obycajnou kuchynskou solou, a toho sa malokto boji.
LD50 uvadzaju (samozrejme z dat na potkana, take besne davky by nikto s normalnym rozumom na sebe neskusal)17 000 mg na kg hmoty, tj vyse kilogramu na 70 kg osobu.
msds.farnam.com
Samozrejme ani v najdivsich snoch by som neodporucal nikomu brat ani stotinu z toho, obvykle sa uvadza intenzivna davka ako 2-3 gramy denne.
Poznam len jediny pripad lekara, co na seba pouzival na odmorenie 10 gramov MSM denne v snahe sa odmorit co najskor.Co aj dosiahol za pol roka, ale za cenu putujucich vyraziek po celom tele, kde sa rozpustene zamorenie nestacilo vylucovat cez pecen, tak sa telo snazilo vyhodit aspon cez kozu.
MSM je totiz vyborny polarny univerzalny solvent(rozpustidlo) tj pomaha sa odmorovat od roznych organickych zamoreni.
Rozhodne nic take nikomu neodporucam.
MSM sa vyborne rozpusta vo vode, az 150 gramov na liter vody.
A jeho polcas v tele je len 12 hodin, takze je lepsie brat 2 davky mensie ako jednu vacsiu.

jovin

Ahojte, tiez mam dlhodobo problemy s klbami. Rozhodol som sa vyskusat Arthron 4 od Dr.Egrt, vcera mi to prislo, tak nasadim dvojmesacnu kuru, ako odporucajú: www.zdravime.sk
Po dvoch mesiacoch dam vediet ako pomohlo. J.

Bertik60

Ahoj, plne sa stotoznujem s radou ktoru ti poskytla sisi47, nakolko aj ja mam problem s klbami a prave produkty ako Beta, Gama o ktorych sa zmienila aj mne velmi pomahaju a okrem toho dokazu plne harmonizovat cely organizmus. Mozu sa dlhodobo uzivat, su ciste prirodne a nevyvolavaju ziadne vedlajsie ucinky ani zavislost pri dlhsom uzivani.

hoolly

Na základe vlastných skúseností na bolesti kĺbov pomáha umiernený pohyb, doplniť stravu o vitamíny a minerálne látky. Minerálne látky a to hlavne stopové prvky sa dajú najefektívnejšie doplniť prípravkom Hippokratin - ten sa naviac používa v podobe kúpeľa, takže sa prostredníctvom kože ľahko dostanú na potrebné miesto.

RNG

okrem uz uvedenych reklam na klbovce doplnky odporucam jest dobre uvarene gliky, zivocisny zelatinu, MSM ako zdroj siry a 2 avokada tyzdenne, lebo obsahuju nezmydelnatelne oleje(unsaponifiable) ktore vie telo priamo pouzit na vyrobu klboveho mazu. Dobre namazane klby sa nevydieraju.

veronika215

Bezbolestný pohyb pre aktívny život

Prečo užívať Arthron 4?
Pomáha chrániť, vyživovať a regenerovať kĺby.
Má pozitívny vplyv na správnu štruktúru a obnovu kĺbov.
Zlepšuje elastické a mechanické vlastnosti kĺbových chrupaviek.
Prispieva k potlačeniu kĺbovej stuhlosti.

ARTHRON 4
V ľudskom tele je viac než 180 kostí spojených kĺbmi. Medzi najčastejšie poruchy pohybového aparátu patrí artróza či osteoartróza a artritída. Osteoartróza najčastejšie postihuje kĺby kolien a bedrové kĺby, výnimkou ale nie sú ani drobné kĺby. Najúčinnejším riešením je užívanie doplnkov stravy s látkami, ktoré degeneratívne zmeny chrupavky spomaľujú. Medzi tieto látky patrí predovšetkým glukosamin, chondroitin,, MSM a boswellia, teda presne látky obsiahnuté v prípravku Arthron 4.
Pre zakúpenie prejdite na stránku- -odkaz odstránený-
objednaný tovar vám príde na dobierku do 3-5.dní

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problemy s klbami-prosim o radu - Fórum - ZDRAVIE.sk