Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nedokazem prejavit city

Príspevok v téme: nedokazem prejavit city
forsaken

Mám 21 rokov, a vždy pôsobím na ľudí veľmi chladno a uzavreto. Veľmi málo pociťujem ľútosť k niekomu keď sa mu stane niečo zlé. Keď mám priateľku tak jej nedokážem povedať keď k nej niečo cítim. Niekedy mám pocit ako keby som nebol ani človek alebo ako keby vo mne niečo vyhaslo. Ťažko dôverujem ľuďom. Vždy keď sa rozhodnem o tom niekomu povedať tak sa všetko vo mne zablokuje a nedokážem povedať ani slovo o tom. Neustále sa s tým snažím bojovať ale neviem čo ďalej. Mám pocit ako keby som nikdy nebol ľúbený.

trojka333

Em. nevšimol si si???? stará téma...možno už prišiel na to že má nejaké city...inak mi to dosť pripomína môjho muža...momentálne

Em.

Zabi niekoho.
Nie je to žart, zistíš či máš city.
Ak ti to bude lúto, máš.
Ak nie, vitaj u mňa :D

Podľa mňa je normálne, aký si, netráp sa tým.
Za to, že to nie je normálne u ostatných, nemusí to byť hneď zlé.

ivana45

zagugli si schizoidnu poruchu ososbnosti a ak sa najdes, zajdi za psychologom.
Nie si taky stary, aby nebola nadej, ze sa tvoje zvlastnosti daju korigovat. Aby ti nekazili zivot.

srdiecko5687

mozno si kupte knizku 5 jazykov lásky kazdy ma iný jazyk lásky, v krestanskom obchode by ste to mali dostat kupit, a myslím si tiez ze to moze byt rodinou, ako v rodine ci destve boli prejavone emocie dietatu, dieta sa emocionalne vyvíja..

nojom

horsie je ked nejaka osoba hovori kazdemu ,,lubim ta, si uzasny, zboznujem ta,, a to len tak aj z kamaratskeho vztahu, aj tomu koho poriadne nepozna, to je podla mna falos, a lubit sa neda kazdeho. a milovat uz vobec nie. Naozaj milovat ide len raz za zivot.
A s tym blokom, no ono to tak lahko neprejde, ked mas stale v hlave ze sa to co sa uz raz stalo moze zopakovat. Asi zalezi na case, mozno to prejde samo, ked stretnes nejaku osobou ktorej to stoji za to povedat, a s kt. si budes isty. ked to pride tak to pride.
A city nemusis vyjadrovat slovne. da sa to aj inak vyjadrit.

GorillaZ

Som na tom podobne. Prejavovat hlboke city proste nie je moje. Som tvrdsiej povahy, a aj ked som v srdci romantik tak tie city len tak lahko "na stol nevylozim".

forsaken

nojom presme máš pravdu, teraz proste nedokážem baliť babu, zo začiatku keď spoznám nejakú tak to ide fajn ale potom sa nedokážem posunúť ďalej

nojom

alebo si to uz raz niekomu povedal, a myslel si to naozaj vazne, a ono to nedopadlo dobre? potom vznikne blok, ktory ta dalej nepusti to zopakovat.

zuzulienek

ahoj, moj priatel je presne taky isty, len s tym rozdielom, ze on si mysli ze je to uplne normalne a nechce si to priznat. sme spolu uz tri roky, a nikdy mi nepovedal sam od seba ze ma lubi, neznasa drzat sa za ruky a v posteli potrebuje mat svoj priestor a ked sa chcem pritulit, tak ma odbije.... mam 28, on 32. viem ze ma ma rad, takym svojim sposobom,ale velmi mi to chyba.dokonca zo zaciatku som si kazdy den lihala do postele a dufala ze si lahne blizko mna aby som ho citila, ze si ma prituli, ale nikdy sa tak nestalo. myslim, ze uz je len otazka casu kedy sa s nim rozidem...

suhlasim s aviciou, skus to par krat prejavit, ten blok odide a uz to pojde same. prejavovat city je velmi dolezite nielen pre tvoju priatelku, ale aj pre teba. ved povedat niekomu uprimne ze ho lubis nie je ziadna hanba. je to to najkrajsie co si ludia mozu povedat....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nedokazem prejavit city - Fórum - ZDRAVIE.sk