Co si o tom myslite?Hlavne muzi...

milli11

A uhlie, este som chcela priklad zo svojho zivota. Toto sa mi stalo iba nedavno.
Do prace k nam nastupil novy chlap. Zistila som, ze sa s nim da dobre rozpravat, prebrali sme vselico, pracu, volny cas aj vztahy. Odvtedy zacal skoro stale chodit na obedy a prestavky v tom case ako ja, hoci inpkedy chodil predo mnou, ze sme sa len stretli v jedalni. Dokonca parkrat odmietol ist s kolegami, len aby isiel vtedy, ked ja.
A minule som ho uvidela, ako sedi za pocitacom a jedna zena pozera na neho, ale dobre ze ho nemasirovala svojim telom, ako bola blizko. Hned ako ma zbadal, sa od nej odtiahol. V sucasnosti sa chova takto. Ked sme niekde my dvaja, snazi sa o komunikaciu, hoci ja som teraz k nemu odmerana. Ked je tam aj ona, aj ja, snazi sa co najmenej sa k nej ozyvat, ak moze, radsej ju ignoruje. Ked su vsak oni sami dvaja, neviem, ako sa chova?
V podstate by mi to mohlo byt jedno, ved spolu nechodime. Ale priznam sa, ze asi trochu ziarlim. Ale vlastne aj jemu by to mohlo byt jedno a nemusel by sa chovat tak, ako sa chova. Napriklad mi pomoze urobit veci, co by nemusel, ponukne sa, ze mi pomoze odniest veci, snazi sa vtipkovat. Len ja som akasi po tom zatvrdnuta.
A k tej zene, o nej sa v praci medzi zenami hovori, ze vystartuje po kazdom chlapovi v okoli, normalne sa na nich zacne vesat. Pritom je vydata, ma deti a ma pred 45.
Mal si na mysli taketo zeny? Bolo to dlhe, ale to aby si mal uhlie, aj vy ostatni, aby ste mali lepsiu predstavu.

uhlie

Fuuuu, tak to neviem, mozem len hadat. Mozno uz ma nejaku inu. ALebo, ked sa nejaku dobu medzi vami nic nedialo, tak si povedal, ze to uz nema zmysel skusat, bo by si si myslela, ze za taku dlhu dobu nema dost odvahy ta oslovit a teda, ze je sralo.

milli11

Pre uhlie, no, moze byt. Hoci kazda zena je ina, je aj plno takych, ake popisujes. Poznam plno takych v blizkom okoli. Su zadane, tvrdia, ze stastne a casto aj dlhodobo, ale ked sa na scene zjavi novy chlap, hned po nom vystartuju a zavesia sa neho, nielen obrazne, aj fyzicky.
Co si vsak myslis o mojom pripade? Preco ta nahla zmena po tom?

uhlie

Myslim, ze u zien je to skor o pocitoch. Tesi ich ked mozu niekoho ponizit (aspon sa o to pokusia) a tak vyuziju prilezitost. Jednoducho nerozmyslaju dopredu o tom, ze by sa s niekym mohli bavit a potom radsej placu do vankusov, ze ich nikto nechce.

Tiez sa mi to uz stalo, ze mi nejaka po chvily povedala, ze je uz zadana.
Riesil som to tak, ze som jej povedal, ze som nemal o nu zaujem, len som chcel zahnat nudu.

milli11

Suhlasim s uhlie. Ked som s niekym chodila, dostavala som niekolko pozvani na rande. Ale odmietala som ich. Ked som sama, nejako nic. Preco? vazne si ludia myslia, ze ked je niekto single, nie je v poriadku?
Aj mna zaujima nieco podobne ako zakladatelku. Chodil s nami v partii von jeden znamy mojho kamarata. Nie stale, iba niekedy a stale sa na mna usmieval. Aj ked sme sa nahodou stretli sami v meste alebo hoci bol s kamaratmi alebo ja s kamaratkami, zdravili sme sa, hoci prva som ho zacala zdravit ja. Naposledy, ked sme boli partia von, sa ho nejaky kamos opytal, co tak na nu cumis? (na mna.) Odvtedy sa uz neumeje na mna alebo len malinko a ked sa stretneme v meste, radsej odo mna odvrati zrak, akoby ma ignoroval a chcel sa mi vyhnut.
Co na toto poviete, napisete? Dakujem.

uhlie

Ovecka,

oni to vacsinou len hovria, lebo nedokazu sa vyrovnat so svojim pocitom bezcennosti. V skutocnosti vacsinou ziadneho nemaju len sa pokusaju byt zaujimave. Proste v hlave im nieco hovori, ze ked povedia, ze sa o nich uz niekto zaujima, tak nie su len odpad. Aj ked to tak v skutocnosti nie je.

0vecka

zenske robia to iste... su mile lepia sa na cloveka a potom ked ich pozve von idu a vsetko ide dobre a potom len akoze mimochodom poznamenaju ze maju priatela...

milli11

Toto aj mna casto zaujima alebo nieco podobne. Muz, slobodny, rozprava sa s vami, je k vam pozorny, mily, casto si veci naplanuje tak, aby mohol byt s vami, ale pozvanie na rande nejak neprichadza. Kde je chyba?