Nadmerne ochlpenie

li56

Ahoj viki,
Ja som blond a mam problemy s tmavym ochlpenim na krku,tvari,hrudi. Bola som najprv u endokrino,tam vsetko v poriadku, potom na gyneko,aj tam vsetko v poriadku,skusili mi nasadit hak na zmiernienie priznakov,vymenila som rozne ale nato neucinkuju. Tak som chodila na laser,asi po 10 osetreniach som sa zbavila chlpov na 5 rokov a teraz ich mam zasa a opat laser. Len nechapem ze mi bez priciny rastu :-( vela stastia

viedencan

Dobry den pred tyzdnom som si dal tabletky panthenolu ked som bol chori , a teraz mam koli tomu nadmerne ochlpenie na chrbte a siji , tento preblem mam uz dlhsie ked som bol mladsi tiez som bral panthenol koli aftam cize uz predosle problemi s nadmernym ochlpenim mi sposobil panthenol , da sa tato latka nejako "neutralizovat" ? (viem ze panthenol telo spotrebuva pri opalovani ale to teraz nieje mozne do solaria nechcem ist )

bbbbb

ak mas nadmerne ochpenie, najprv zajdi hned za gynekologom,, on ti vezme krv a spravi kompletny hormonalny profil,, taktiez zisti, ci mas problem so stitnou zlazou,, ak hej posle ta nasledne za endokrinologom,,,,. vobec to nemusi komplikova, zacni na tej gynde,,,
aj ja som to tak robila,, a teraz mi kazdy pol rok sleduje hormony,, bo mam vysoke hodnoty testosteronu, a to uz nie su len male chybicky krasy,,, no treba sa s tym naucit zit,aj ked je to tazke,,, maj sa

Sue..

viki,urcite sa porad na gynde...mozno prave treba vysadit HAK ktoru beries...este sa davaju hormonalne injekcie ...ved uvidis bud bude gynekolog vediet co robit alebo ta posle na spominanu endokrinologiu ..drz sa:)

viki 33

Janka...HAK uzivam uz 4 roky...najblizie ked budem u gynekologa...sa na to popytam jeho...a ked neporadi...pojdem na tu endokrinologiu...dakujem :)

jankaaaaaaa

treba ist za obvodnou a ta ta posle k endokrinologovi, alebo chod rovno na gynekologiu. aku hak uzivas a ako dlho? pretoze nie kazda pozitivne vplyva na chlpy a vysledky su vidiet az po 10mesiacoch cca

viki 33

Sue...nad tym endokrinologom som aj ja rozmyslala...mylsis, ze treba ist k obvodnej..a ta ma tam posle ci mozem rovno???...a ano beriem HAK...a preto som si myslela, ze ona to trochu napravi...nestalo sa :(

viki 33

..asi tak by mi gynekolog mohol poradit...pretoze si mylsim, ze s hormonmi ma prave on skusenosti nemylsis???????...neviem co je na to smiesne...!!!...a ak dobre necitas...pytam sa na lekarov...nie na kozmeticku upravu...taka mudra som aj ja !!!...a mas pravdu kozna mi neporadila...a nie nie som v puberte...a nie su to len chvilkove komplexy...takze asi tak...