Detoxikacia organizmu - ako si ju urobit? napr.klistiry, colonix.. atd

Príspevok v téme: Detoxikacia organizmu - ako si ju urobit? napr.klistiry, colonix.. atd
Kylie89

Ahojte,

ako si urobim ocistu - detoxikaciu organizmu ? Nasla som nejake navody na internete, ale neviem, ktore z toho zacat a pripadne mate niekto kontakt na nejakeho odbornika, kt. je dobry a nepyta si za to vela penazi, lebo potom mi to pripada ako obchod a nie pomoc..

ten program colonix - citam aj pozitivne, aj negativne ohlasy .. to by bolo aj jedno, kedze pisu , ze maju 60 dnovu garanciu penazi, cieze kupim, pouzijem a ked to neurobi nic, vratia mi naozaj peniaze??

dakujem za kazdu odpoved.

Marynka

Najucinnejsie, najjednoduchsie a najpraktickejsie je vydetoxikovat sa s aparatom, ktory je na to urceny. Pretoze sa naozaj s tym ocisti cely organizmus, kazducka aj ta najmensia bunocka, oci, ci vlasy...Tento sa da jednoducho kupit. Viem adresu, stoji okolo 250 eur. takto sa mozes detoxikovat Ty, ale aj cela Tvoja rodina, aspon 2x do roka po 15 sedeni, uvidis, nebudes nikdy chora, aj dokonca predides vselijakym hroznym chorobam, ako je rakovina, demencia, parkinson, ci Alzheimr./aspon to tak tvrdil ten, co t vymylel Dr. R. .Rif USA/ Potom, je dobre si urobit klyzmu, da sa robit z cajov, ako roibosu, kamilky, zeleneho caju, dokonca aj s kavou sa da urobit klyzma. Tiez viem,kde sa da kupit. Stoji okolo 45 eur ale to je na roky...a nemusis zadne pripravky ci pilulky. Jednoducho iba tym, ze sa dokladne zvnutra ocistis, sa budes citit silna, zvysi sa Ti imunita, mozes aj schudnut. Konecne Ti zacne telo fungovat ako ma. Takto sa mozes dozit vysokeho veku bez choroby.

berusshka

Triphala je super, mam s nou skvele vysledky - odporucam vsak brat ju aspon 3 mesiace. Sankpraksalana je ucinna joginska ocistna technika. Celkovo odporucam cvicit jogu a vyhybat sa vsetkym chemickym potravinam + pouzivat prirodnu kozmetiku.
Klikni na tuto stranku: www.joga-ajurveda.sk a tam najdes vsetko potrebne pre jogu + ajurvedske doplnky vyzivy, prirodnu kozmetiku alebo caje. Maju aj Triphalu ci caje Everest Ayurveda, ktore su skvele!

hammel

Jednoznačne by som uprednostnil klystýrovanie alebo očistu hrubého čreva Sankhapraksalana. Colonix som neskúšal ale poznám to a veľa ľudí s tým má dobré skúsenosti no je dosť drahý. Vyskúšaj rôzne iné očisty ako je aj napr. pôst.

Kylie89

psylium mam doma, len som ho nikdy nejak pravidelne nebrala, vzdy zabudnem .. a pol hod pred alebo po jedle, ale skusim to.

30minut pred jedlom si davam wobenzym 5 tabliet, a 30 min po jedle psylium, robim tak uz druhy den, uvidime co to urobi.

Wobenzym mi po operacii - asi 2 tyzdne som ho brala - a dost pomohol - rychlo som sa uzdravila aj rany zahojili - vsetko, teraz ho beriem na iny problem. A aj psylium by malo na to pomoct vraj vycisti creva a tak.

tak uvidim.. hadam ano.. a nasla som na nete daku alternativnu medicinu - odbornici na detoxikacie a podobne.. tak som tam volala a mam volat o 15.30, bo maju plno, tak som zvedava tiez:) najviac na svete budem vdacna ak mi pomozu:)

punk_zero

colonix je dost drahy. Tiez idem detoxikovat cele telo. Ja co som pozeral po nete a aj na tomto fore, tak skus toto:

- psylllium + probiotika
- kokosovy, ľanovy a rascový olej
- a TRIPHALA to je bylinny pripravok. Tu si o nom mozes nieco precitat:
www.naturshop.sk