Detoxikacia organizmu - ako si ju urobit? napr.klistiry, colonix.. atd

Príspevok v téme: Detoxikacia organizmu - ako si ju urobit? napr.klistiry, colonix.. atd
Kylie89

Ahojte,

ako si urobim ocistu - detoxikaciu organizmu ? Nasla som nejake navody na internete, ale neviem, ktore z toho zacat a pripadne mate niekto kontakt na nejakeho odbornika, kt. je dobry a nepyta si za to vela penazi, lebo potom mi to pripada ako obchod a nie pomoc..

ten program colonix - citam aj pozitivne, aj negativne ohlasy .. to by bolo aj jedno, kedze pisu , ze maju 60 dnovu garanciu penazi, cieze kupim, pouzijem a ked to neurobi nic, vratia mi naozaj peniaze??

dakujem za kazdu odpoved.

arman

Ked som si pozrel zlozenie Colonixu, tak mam pocit, ze 90% roboty urobi palina prava, klinceky, a oresak americky, ostatnych 20 veci tam nahadzali preto, aby to vyzeralo komplikovane a mohli to predavat draho. Ved su to obycajne bylinky, z ktorych si mozete robit caje, alebo pridavat do jedla.
Proste to pozabija nejake parazity v tele, preto vam travi lepsie, to je cely colonix. Lenze za tu cenu si mozete urobit ovela ucinnejsiu kuru s palinou, klincekmi a Lugolovym roztokom, a este vam ostanu peniaze na dalsie ucinne protiparazitalne veci, ako aj na udrzovanie preventivnej davky po cely rok.
IMO typicke parazitovanie na ludskej nevedomosti... zobrat lacnu a ucinnu kuru, nahadzat tam zbytocne veci, a predavat to 10x drahsie.

mimca75

Ja som detoxikovala 28 dní podľa programu A. Mačingovej. Skutočne odporúčam :) cítim sa oveľa lepšie, priam srším energiou, nehovoriac o tom, že som nejaké to kilo zhodila

Jeremy

Ahojte, Podla mojho nazoru je velmi vela moznosti na detoxikaciu, ale ja zostanem pri Colonix programe, ktory som si zakupila v lekarni u Svateho Krystofa v Bratislave. Je to fakt velmi dobra vec, vobec nelutujem. Zmizli mi pocity nafuknuteho brucha, mam pravidelne vyprazdnovanie a som fit. Odporucujem kazdym.

Ecscelent

Ahoj Petra, cerstve skusenosti s Colonixom mam. Pred mesiacom som objednala pripravok Colonix program,na webovej stranke www.drnatura.sk nakolko som si chcela spravit jarnu ocistu. Problemy som nemala, ale po mesiaci uzivania sa nestacim divit. Mam strasne vela energie, vyprazdnujem sa dva krat za den a citim sa perfektne. Odporucam to kazdemu.