blbé krámy

janekMY33

stres zla zivotosprava fajcenie pitie alkoholu to vsetko moze zapricinit meskanie ale ty by si to mala velmi dobre vediet

medicka3

ak si ešte mladá do 20 tak meškanie môže byť a neznamená to vôbec nič, ešte sa ti cyklus celkom nezrovnal. meškanie môže spôsobiť aj stres, mne cez skúškové bežne mešká aj vyše týždňa. alebo ak si alebo si bola nachladnutá, tiež môže byť. teraz ti môže meškať napr aj preto že máš nervy preto že ti mešká ;) ak sa bojíš choď na gyndu, injekciou ti ju vyvolajú, ale ak sa teda tehotenstva nebojíš, aj tak bdue prvá rada lekára počkať ešte zopár dní :)

alebo?

reakcia bola nato,ze si povedala, ze su to sprostosti, tak som to len uviedla na spravnu mieru, aby tu neboli dezinformacie;)

alebo?

lioness neboj, o procesoch v tele mam dost dobre informacie, nie len laicke:)
Samozrejme dlhsie meskanie moze byt vaznejsi problem, ale jedno-dvojdnove meskanie(stres, zmena klim. prostredia...)sa da odstranit aj pomocou "babskych rad"

lionesssssss

menštruácia je trošku komplikovanejší proces ako si myslíš :))) ale ok... kľudne ver tomu, že teplý kúpeľ dokáže spustiť menštruáciu...

ak slečna nemala ovuláciu, čo je veľmi pravdepodobné, keď jej už týždeň mešká menzes, tak jej žiadny teplý kúpeľ nepomôže...

alebo?

liones, vobec to nie su sprostosti. cervene vino, prehriatie organizmu-roztiahnutie ciev, prekrvenie sliznic, rychlejsie nastava odstranovanie vystelky maternice

Mne sa pravidelne zacne menstruacia o den, dva skor ak som bola v saune, alebo som bola behat, suqash, proste ked sa velmi zahrejem.

lejlaa

Poradila by som ti, aby si išla gynekológovi. Injekciou ti môže menštruáciu vyvolať. A aspoň sa presvedčíš či v tom nemôže byť nejaký problém, keď ti meškajú.