Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvy sex

Príspevok v téme: Prvy sex
anna k.

Ahojte, s priatelom sme mali prvy sex. Obaja sme to robili prvykrat. Najprv sa mu nedalo do mna vojst no nakoniec sa to podarilo ale hrozne to bolelo. No aj napriek tomu sme pokracovali. Teraz su to uz tri dni po tom ako sme spolu sexovali a vagina ma stale boli a ide mi z nej krv. Nie vela iba trochu a iba dakedy. Nie je to menstruacna krv. Je to normalne alebo mam ist za gynekologom?

Inner

janek, a co cakas, ze gynekolog spravi s tym? zosije jej blanu spat? ;-)
absolutne nic nespravi. prestane to samo. aj ja som par dni krvacala po prvom sexe.

Inner

uz som citala o mnohych babach, ktore par dni po strate panenstva krvacali aj tri dni. Ono to samo prejde. Keby po par dnoch neprechadzalo, navstiv lekara, no asi to ani nebude potrebne.

medicka3

pravdepodobne to bude z panenskej blany. ak ju má dievča hrubšiu aj to bolí a aj to môže krvácať. môžno ťa aj vnútri poranil trošku ale to myslím že nie.
ak by to neprechádzalo zájdi radšej na gyndu.a bolí ťa preto že zrazu si tam mala niečo čo je oveľa hrubšie ako tampón (ak si používala) a chvíľu to tam aj pobudlo :) neboj časom to prejde :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvy sex - Fórum - ZDRAVIE.sk