Vhodna statostlivost o tvar i plet

Príspevok v téme: Vhodna statostlivost o tvar i plet
dobra vila

Ahojte,
prebehla som par for a mozno to tu uz bolo spominane, ale nejako som nenatrafila konkretne na moju otazku.
Dnes som bola v drogerii, ze si kupim krem na tvar (budem mat 25) - ani za svet som si nevedela vybrat, ktory by bol vhodny. Vek som uvadzany nikde nevidela a niektore rozpisy mi toho vela tiez nepovedali. Trebars bol by vhodny regeneracny krem na tvar? (ci to skor v pokrocilejsom veku?)
Chcela by som nieco, co mi bude tvar vyzivovat - proste nieco co jej dobre padne :), co je ak sa da MENEJ chemicke a umele... a vhodne pre moj vek. Ani sama neviem aky typ koze mam - mozno nieco medzi normalnou a suchou...(mozno skor suchsia, nos sa mi zvykne supat, tak nvm ci od mydla alebo od toho, ze si vytlacam male cierne uhriky :D ). Doteraz som pouzivala klasicke kremy na tvar - nivea.., alebo telove... teraz by som uz chcela vsak nieco specialne na tvar.
A este nieco...ako si osetrujete tvar mimo kremov? Do kozmetiky sa az tak nerozumiem - co je lepsie MASKA, PEELING ci TONIKUM a aky, kolkokrat tyzdenne?
A co este tvari a pokozke prospieva?
Nejake uzitocne rady pre pokozku by som privitala :). Ja zvyknem asi 3x tyzdenne nalacno vypit polievku lyzicu olivoveho oleja s polkou vytlacene citrona...zevraj je to dobre na pokozku...:)
Velmi ocenim radu kazdeho, snad niekto poradi.

StanleyH

ahoj dobra vila. chces nieco obycajne alebo vyskusat nieco fakt kvalitne? prec s Vichi a podobnymi vecami. Pocula si o antioxidantoch ktore posobia zvnutra tonizujuco a protizalapovo?

soffa

ahoj,skus kozmetiky AA.kupis v lekarni..tam mas rozpisane ci na mastnu ci suchu,prilis dehydrovanu...a tiez sa tam pise ze od 20,25,30,,40,50na noc na den..nie som ziadna dilerka,mne to doporucila kamoska ktora robi v zdravotnictve.pouzivam ju uz 2 roky a to uz som vyskusala rozne aj z tych drahsich.Kozmetika je cisto prirodna a jeden krem stoji okolo 5-6 eur.