Ako schudnut z tvare?

rencita

TWIST,videla som ako robia liposukciu a poviem ti ze to nieje az take bolestive pocas toho ako ti odsavaju tuk lebo ta uspia ... ale po tom zakroku no to je nieci strasne ako ja by som to urcite nechcela zazit ... to dievca co jej to robili povedala ze uz v zivote nikdy .. ale samozrejme ze zalezi aj na tom aku partiu tela si chces dat odsat

renčita

Takže po prvé . Z tváre sa nedá zchudnúť len tak že dam si dietu a budem dufat ze inde neschudnem .Prirodzene, keď chudneme bez lekarskeho dohladu chudneme všade čo znamená ze prsia zadok brucho vsetky partie sa zbavuju tukovych vankusikou a tkaniv . Pokial chces schudnut iba z tvare musíš zájsť za doktorom a ten ti vypočíta dietu podla presnych parametrou . Nastavý Ťa na dietu ktorou schudnes z tvare .Pokial by si hladala inu alternativu vidim jedine NEPRIJEMNU a BOLESTIVU liposukciu . Vela stastia :)

kenza

Hej, kamoska na tom bola.. na liposukcii brady.. a povedala,ze v pohode, par minutovy zakrok.. a myslim, ze hovorila, ze 3000sk.. Viac nie. Ona bola v ULK, dr.Guba, BA-Petrzalka. Doktor je inak velmi mily, sympatak jak hovado:)

jancecka

to stojí tak málo? na to by som sa hádam aj dala :D pod bradou, vždy keď sa mi podarí schudnúť, tak tri brady mi zostanú, je to nepekné D: