FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Pichanie v pravom boku pod rebrami!

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Pichanie v pravom boku pod rebrami!" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    zdravo08.02.11 19:18??.??.215.213

Dobry vecer,

dnes som mala cely den akesi bolesti brucha a prave ma zacalo boliet v pravom boku pod rebrami co to znamena? Mam ist na pohotovost? Dakujem

• cherry10.01.14 14:38??.??.9.53

Zdravo sa tu uz asi neukaze hmmm?

Ak by na nu mal niekto kontakt.... bola by som rada... alebo nech sa mi ozve... hrozne by ma zaujimalo ako to nakoniec dopadlo... Ja mam take iste bolesti ako pisala ona... Akurat, ze ja mam tie priznaky aj vtedy, ked si dam suchy chleba s cajom a cukrom.A dnes som dostala vysledky krvy a tie su v normalne. Takze Buscopan mam vysadit a brat Omeprazole a cakam na vysledky mocu.

• cherry08.01.14 14:08??.??.9.53

Na nete som si pozrela vedlajsie ucinky Buscopanu a kedze mam menzes a pri vedlajsich ucinkoch je pisana aj krv v moci, tak som ho este nezacala brat.... no neviem, ci robim dobre.

Quiik- som rada, ze tu apon niekto je. A pri kamenoch byva obvykla aj hnacka?

• cherry08.01.14 14:03??.??.9.53

Ja som v UK a tymto Dr. verim asi o trosku menej ako SVK lekarom... v utorok som bola na odber krvy a v piatok im mam zavolat ako dopadli... no lkar mi dal zatial Buscopan, kde nebol ani pribaleny paper o pouzivani a vedlajsich ucinkoch.

• cherry08.01.14 13:59??.??.9.53

a stolicu mam ako male dietatko... malo... a niekedy mam aj hnacku a o zapachu ani nepisem.

• Quiik08.01.14 13:27??.??.9.250

To bude žlčník. Radšej zbehni na vyšetrenie, možno máš kamene.

• cherry08.01.14 13:05??.??.9.53

ahoj... ja mam presne rovnake priznaky a bolesti ako ty zdravo.

Ako to s tebou dopadlo.... hmm? Napis mi pls email.

• zdravo08.02.11 20:13??.??.215.213

Dakujem za pomoc

• soffa08.02.11 20:07??.??.243.31

v pravom je zlcnik...moze to mat suvis,lebo ked zle pracuje zlcnik,tak su problemy aj pri traveni potravy a z toho mozu byt tie vetry,a jedno z druhym to moze mat suvis.skus si kupit ten feniklovy caj a uzivat ho 2 tyzdne,uvidis ci bude zlepsenie.inak kupila by som si tie kvapky Cholagol aby som ich mala doma,ked ta to chyti.nestoja vela.som rada ze som ako tak pomohla;-)

• zdravo08.02.11 20:01??.??.215.213

Nie nie, teraz mam velku bolest v pravom ale cez den som mala v lavom a casto ju tam mavam...

• soffa08.02.11 19:57??.??.243.31

pockaj vlavom?pisala si ze v pravom;-)???tak si daj matovy caj,alebo feniklovy.Dava sa hlavne malym detom,ked maju problemy s vetrami a boli ich brucho..

• zdravo08.02.11 19:51??.??.215.213

Dakujem pekne za rady, akoze mna dnes uz bolelo aj brucho a este k tomu mna castejsie chyti bodava bolest v lavom boku tesne pod rebrami taky tlak ako keby som mala v crevach vetry zaseknute alebo co :( Moze to mat daky suvis?

• soffa08.02.11 19:42??.??.243.31

alebo nospa!

• soffa08.02.11 19:41??.??.243.31

no vyprazane...to bude fakt zlcnik..ono to prejde,zajtra si nasad dietku..ak sa ti to bude opakovat,najlepsie ist na ultrazvuk ci nemas kamene(my v rodine sme sami zlcnikari:-))))a algifen?to su kvapky od bolesti

• zdravo08.02.11 19:35??.??.215.213

Je to vyrazna bodava bolest, prislo to po tom ako som zjedla na obed oprazenu tekvicku na kocky s feta syrom a troska zeleninky....Lenze ja nemam take kvapky po ruke :(

• soffa08.02.11 19:32??.??.243.31

mal by to byt zlcnik,nezjedla si nieco mastne,kyslu kapustu,kavu s mliekom???nieco co podrazdilo zlcnik???mozno to je len kolika,.mas taku bodavu bolest?skus si dat Cholagol...to su kvapky na zlcnik

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

ZĽAVA 10% na pobyt pre deti a bábätka

ZĽAVA 10% na pobyt pre deti a bábätka

Wellness hotel Patince**** s Walletom pripravili pre teba školu plávania pre tvoje ratolesti.

^ Späť na vrch