Pichanie v pravom boku pod rebrami!

cherry

Zdravo sa tu uz asi neukaze hmmm?
Ak by na nu mal niekto kontakt.... bola by som rada... alebo nech sa mi ozve... hrozne by ma zaujimalo ako to nakoniec dopadlo... Ja mam take iste bolesti ako pisala ona... Akurat, ze ja mam tie priznaky aj vtedy, ked si dam suchy chleba s cajom a cukrom.A dnes som dostala vysledky krvy a tie su v normalne. Takze Buscopan mam vysadit a brat Omeprazole a cakam na vysledky mocu.

cherry

Na nete som si pozrela vedlajsie ucinky Buscopanu a kedze mam menzes a pri vedlajsich ucinkoch je pisana aj krv v moci, tak som ho este nezacala brat.... no neviem, ci robim dobre.
Quiik- som rada, ze tu apon niekto je. A pri kamenoch byva obvykla aj hnacka?

cherry

Ja som v UK a tymto Dr. verim asi o trosku menej ako SVK lekarom... v utorok som bola na odber krvy a v piatok im mam zavolat ako dopadli... no lkar mi dal zatial Buscopan, kde nebol ani pribaleny paper o pouzivani a vedlajsich ucinkoch.

cherry

ahoj... ja mam presne rovnake priznaky a bolesti ako ty zdravo.
Ako to s tebou dopadlo.... hmm? Napis mi pls email.

soffa

v pravom je zlcnik...moze to mat suvis,lebo ked zle pracuje zlcnik,tak su problemy aj pri traveni potravy a z toho mozu byt tie vetry,a jedno z druhym to moze mat suvis.skus si kupit ten feniklovy caj a uzivat ho 2 tyzdne,uvidis ci bude zlepsenie.inak kupila by som si tie kvapky Cholagol aby som ich mala doma,ked ta to chyti.nestoja vela.som rada ze som ako tak pomohla;-)

soffa

pockaj vlavom?pisala si ze v pravom;-)???tak si daj matovy caj,alebo feniklovy.Dava sa hlavne malym detom,ked maju problemy s vetrami a boli ich brucho..