vonavka s vonou jarnych alebo lesnych kvetov

Príspevok v téme: vonavka s vonou jarnych alebo lesnych kvetov
milli11

Chcela by som si kupit vonavku. Na vyber je vsak plno druhov a tak by som si rada nechala poradit od vas, nejake tipy. Hladam vonavku s vonou kvetov ako su jazmin, pivonia, konvalinka alebo nejake tie jarne alebo lucne kvety. Chcem nieco taketo svieze, kvetinove. Nechcem nic citrusove, pripadne len malicko. A v ziadnom pripade nechcem tazku a korenistu vonu. Mohlo by to byt nieco podobne vonave ako Bvgari Green Jade, ale vyraznejsie a aby aj dlhsie vydrzalo. Lebo to Bvlgari na mne asi po 3 hodinach som necitila nielen ja, ale ani ostatni ludia. Velka vdaka.

almicka

Purblanka: Odpoviem za janulik, ak mozem :) Ja som kupila 30 ml za tusim 10,49 v DM drogerii, ale na nete som nasla aj vyhodnejsie balenie - 75 ml za 13,50, doprava zdarma :) Asi si kupim aj to.
parfemia.sk

oh.my.gosh

Valentino Vete je najkvetinovejsia vona aku poznam, presne taka ako ked vojdete do kvetinarstva. Ale nepaci sa mi vobec :)

milli11

Teda bola som v parfumerii. Skusila som si na ruku tu vonu C-Thru Emerald, ze sa s nou este poprechadzam, ako vonia po case, kym si ju kupim. ked som odchadzala z predajne, zbadala som este flakon inej vone, ktory ma zaujal. myslela som si, urcite nejaka blbost, ale skusim ovonat. Vona sa mi vsak zapacila, striekla som si ju na druhu ruku. Asi po par hodinach ovoniavania a rozhodovania som sa vratila do parfumerie. Vybrala som si tu druhu vonu. Ta druha vona sa vola Avril Lavigne tusim Forbidden Rose. C-Thru Emerald si kupim mozno nabuduce. Rose sa zatial paci ludom v okoli, ale mam ju len prvy den. Uvidime dalej. Mam ju skoro pol dna a este stale ju citim.

almicka

Nalákali ste ma na tú C-THRU Emerald, tak som si ju včera kúpila :) Páči sa mi, uvidím či aj na mne tak dlho vydrží.

Janulik33

milli11,
ja kupujem len tmavozelenu C-THRU emerald. Ostatne vone z tej znacky uz nie su moja kava. Zalezi od vkusu.
V parfumerke, kde ich predavaju Ti ochotne poskytnu vzorku na pruzku papiera, skus a uvidis.
Budem rada, ak sem potom napises, ci sa Ti tiez pacila.

Janulik33

milli11,
:))) toaletna voda je menej koncentrovana ako parfum, ten je silnejsi, obsahuje viac "gradov" a preto je drahsi. Navyse, ak ho navrhla nejaka celebrita, platis este aj za znacku. Kvalitne parfumy vsak kupis len v parfumerii, ich vona by mala vydrzat cely den a mali by sa z nej postupne uvolnovat jej zlozky. Lenze prave parfumy su podla mna dost drahe a ja odmietam dat take sumy za malu flasticku, kt. o mesiac-dva miniem. Zaujimave je, ze vone z Avonu, kt. som pisala v predch. prispevku mali byt parfumy a ich vona nikdy na mne nevydrzala tak dlho, ako spominana C-THRU.
Ako dlho na mne spominana vona (C-THRU)vydrzi? No navoniam sa napr. rano pred odchodom do prace a v praci mi este poobede ludia hovoria, ze krasne voniam. A to napr. v lete ked su horucavy som uz aj trochu spotena a si myslim, ze uz tu vonu zo mna nemoze byt citit, tak opak je pravdou :))))))