Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ake vitaminy by mi pomohli?

jankaaaaaaa

jedla som denne 4 pomarance, pila zelene caje s citronovou stavou a kloktala som morsku sol.. teraz sa citim uz dobre :) len stale este kaslem, aj ked uz ovela menej, no kaslem este..

mirka 23

od firmy GS by som nič nekupila. Treba pozrieť na zloženie a človek ma jasno... C so šipkami ma aj Swanson. Velmi dobre C je v DMku, je praškove, takže uplne čiste. Ked je človek chorý, tak pokojne aj 15g C denne (každu hodinu 1g). Na hrdlo a dýchacie veci je dobre GSE a koloidne striebro. A zinok, selem probiotika by mal jesť každy, ako vravi RNG.

StanleyH

Prosimta rady typu, na vecer paralen a coldrex velmi ignoruj, to je nejaky clovek co rad navstevuje lekaren a nevie o tom nic. a ze mas v ustach bakterie? xixixi. pouzivaj prirodne veci na posilnenie imunity a ne tabletky a chemicke saciky. Najnaj je fukoidan ale ten najdes len v jedinej forme. ten dokonca je proti rakovine. a takisto zabudni na nejaky 1000mg vitamin C, ten kupis vo flasticke a po 3 dnoch su z toho uz len sladke cukriky. Nevyhadzuj peniaze v lekarni

Silak

Na imunitu dlhodobo Imunoglukan! Je najlepsi. Vyskusali sme uz vsetko echinacea je alergen a vsetko ostatne su zbytocne vyhodene peniaze. My ho uzivame cela rodina a syn prestal mat herpesy. Aft je tiez prejavom oslabenej imunity.

Vitaminy

na imunity vyskusaj hlivu ustricovitu, cetebe so zinkom, echinaceu, bylinkove caje, cisty med s citronom, cibulovy sirup, paralen na noc alebo coldrex, kloktaj s listerine alebo inym pripravkom rano aj vecer, aby sa ti tie bakterie ktore mas premnozene v ustach zabili. a na oko ocny framykoyn, ten je na predpis.

Inner

mne na jacmen pomaha ocna masticka Ophtalmo septonex. Vitaminy sa snaz cerpat hlavne zo stravy. Daj si do pohara dve lyzicky medu, vytlac polovicu citrona a cely pomaranc. Pomiesaj to - nie vsak kovovou lyzickou (to neutralizuje vitaminy) - potom to vypi. Mas tam dostatok vitaminu C. Jedz vela ovocia, lahke jedlo, vela oddychuj. Na hrdlo je dobry bazovy caj alebo vyluhovany postruhany zazvor (ale ta chut je strasna :-)))). Hrdlo kloktaj slanou vodou. A samozrejme zaklad - vylezat to.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ake vitaminy by mi pomohli? - Fórum - ZDRAVIE.sk