Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aktívne chudnutie na 6 týždňov. Kto ide so mnou do toho?

Príspevok v téme: Aktívne chudnutie na 6 týždňov. Kto ide so mnou do toho?
idem.dotoho.

Dobrý večer, žienky a muži!
Po Vianociach mi toho pribudlo na tele pomerne dosť, nie to ešte tie kilá čo som mala navyše aj predtým. Rozhodla som sa povedať si DOSŤ a začať sa aktívnejšie starať. 6 týždňov mám do jednej udalosti na ktorej by som chcela vyzerať tak dobre, ako to len pôjde. Chcela by som týmto spôsobom nájsť ešte nejakú odhodlanú ženu, ktorá by do toho šla so mnou. Samozrejme, preferujem chudnutie pomocou cvičenia a zdravého stravovania, nie hladovky. Tak, pokiaľ sa nájde niekto, kto by sa rád dal do tohto so mnou, budem len rada. Ďakujem. ;)

Airam7

ahojte, vidím, že tu dlho nikto nebol. ako pohračujute? dúfam, že ste to nevzdali. konečne mám dole prvý kg . nie je to moc, ale začína sa to hýbať dole. ja mam strašne rada chlieb, no a našla som na nete nejaký celozrnný, chuťovo úžasný, ešte aj deťom chutí, čo som nepredpokladala. uvidim, či to pôjde dolu rýchlejšie, inak cvičím stále. ak máte niečo nové, ozvite sa. držím vám všetkým palce.

idem.dotoho.

No, mne sa trošku zdá, že budeš mať po tomto kvalitný jojo efekt lebo ješ strašne málo, a do konca života to aj tak nevydržíš. Týmto Ťa však nejdem odrádzať, len by si mohla pridať aj normálne veci ako to mäso, alebo kysnuté potraviny. :) Inak Ťa obdivujem, že Ťa to ešte neprešlo pri takejto strave :)

Trash

Idemdotoho,takze:Moje jedlanicek-rano si vzdy dam activiu bielu,pomaranc alebo banan a kavu(bez cukru ale s mliekom).Desiatu nemam lebo na obed chodim uz o 11:OO.Vtedy si dam bud nejaky salat,alebo aj cestovinu,nejem ani bravcove masko,ani nic vyprazane a mastne,sladke taktiez nic,nic kysnute...Na olovrant si dam nejake ovocie,alebo cottage syr,alebo ryzove chlebiky.Podla chuti.No a na veceru si davam salaty,lenze mne uz niekedy sa ani neziada vecer jest,tak si nedam,stane sa aj tak.Velmi vela pijem bud nesladene caje alebo neperlivu vodu.

idem.dotoho.

levanderka, ďakujem za jedálniček, myslím ale, že na obed si si mala dať nejakú zeleninu :)Airam, takže Vianoce u Teba boli nadmieru hojné, však. ;) Teraz keď máš menzes by si mala viac piť ;) Trash, môžem sa spýtať aký je Tvoj jedálniček, koľko kj zješ a či aj cvičíš? :)

Trash

Caute,pridavam sa k vam:)Ja som za dva tyzdne schudla dve kila,len som odstranila sladkosti a po 18,00 uz nejem absolutne nic.

Airam7

ahoj idem.dotoho.pred tyzdnom som mala stale nabratych 85, od polovice decembra do konca januara som nabrala takmer 8 kg. zajtra sa budem vazit, ale zrovna mam menzes, tak tam asi nebude ziadna zmena, mozno aj cosi navyse.
uvidim potom ako bude, zatial sa majte

levanderka

priemer za mesiac pri chudnuti su 4 kila, na tyzden jedno.pri vyvazenej strave a pohybe sa tie kila nevratia pri jojo efekte. a mozem napisat jedalnicek svoj aj ked nechudnem :)
R :ovsene vlocky, urobene doma,zapecene v rure s probiotickym jogurtom
D:pomaranc a pomelo
O: kuracie masko a ryza
O: kava :) a cinska kapusta (co bolo potoom nekomentujem :D )
V:rybie filety zapecene v rure s brokolickou,mrkvou a karfiolom :)

idem.dotoho.

Nenapísala som že za tých 6 týždňov. Ak by si lepšie čítala, pochopila by si, že to je celkový cieľ, toto má byť len rozbeh :)Plne súhlasím s "ja:)" pretože keď si niekto povie "no, teraz budem pol roka jesť len ovsené vločky" tak ho to, samozrejme, po mesiaci prestane baviť..
//
Airam, a koľko máš momentálne kíl ak sa môžem spýtať? Obdivujem, že zvládaš chudnutie aj popri deťoch ,keďže to varenie musí byť dosť obtiažne.
//
Inak ako Vám to ide? Čo papáte? Ja som mala dnešok a včerajšok dosť nabitý a tak som zjedla aj to čo som nechcela, no zajtra už to nemienim robiť. Kúpila som si fitloptu tak si tu na tom doma skackám a je to celkom dobé aj popri telke, keďže spájam príjemné s užitočným. :)

elena 1234

idem do toho:chces za 6 tyzdnov schudnut 10 kilov??
Ak ich schudnes rataj s tym ze priberies 15...
Je to velmi kratka doba,,,,radsej som nazoru po vela skusenostiach pomaly, dalej zajdes...
Necitala si este o tom aka kolko je priemer zchudnut za mesiac,,?je to 2 kila,,a ty chces za mesiac a pol schudnut 10...
Porozmyslaj na tym,,

Airam7

ahojte, ja som zacala s chudnutim v maji 2005, to som bola necely rok po porode, mala som az 90 kg, a do roka a pol som schudla 15 kg, cvicenim a delenou stravou. tu som drzala do vianoc tohto roka a rozhodla som sa, ze ju zrusim ale do konca januara som pribrala asi 8 kg, tak som sa k nej vratila. cvicim priemerne 5x do tyzdna, nie ze by som predtym necvicila, ale ziadna zmena. no a teraz uvidim, kolko zhodim. inak meriam 175 cm a mam 35 r. a 5 deti, vsetci mi hovoria, ze po 5 detoch vyzeram vyborne, ale ja sa tak necitim. vazim sa raz do tyzdna, aby som nebola deprimovana,ze nechudnem. uvidim, ako mi to pojde. dam vam vediet a drzim vsetkym odhodlanym schudnut vsetky prsty

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aktívne chudnutie na 6 týždňov. Kto ide so mnou do toho? - Fórum - ZDRAVIE.sk