Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aloe vera prípravky

IvetaD

Som lekárka a mám veľmi dobré skúsenosti s dlhodobým užívaním Aloe Vera Gélu a to pri veľkom množstve diagnóz (v prípade záujmu môžem zaslať emailom účinky AV gélu). Treba si však uvedomiť, že je veľmi dôležitá kvalita - od nej závisí aj účinok. Kvalitu zistíte, ak si overíte, že daný produkt má certifikát IASC,resp. inst.Kuhlmann. Kvalitu za veľmi dobrú cenu som našla u spoločnosti NWA - vyhovuje mi, že je tu možnosť po jednorazovej registrácii za 9,9 Eura nakupovať produkty za veľkoobchodné ceny (zľava 40%) bez nutnosti objednávať si dáke štartovacie balíky, nie sú dokonca nutné ani pravidelné mesačné odbery. Riešim to tak, že ak má niekto záujem mať tieto produkty za veľkoobchodnú cenu(nejde len o Aloe Vera ale aj Colostrum, Acai atď)ja ho zaregistrujem, a on si sám môže cez firemný eshop objednávať produkty, ktoré mu prídu na dobierku domov. Samozrejme mu poradím, čo je pri ktorej diagnóze najvhodnejšie. Ide o produkty, ktoré majú schválenie Ministerstva zdravotníctva, môžu sa predávať aj v lekárňach (tam ich však za veľkoobchodnú cenu nehľadajte).V prípade otázok ma môžete kontaktovať emailom: iveta.debnarova@gmail.com

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aloe vera prípravky - Fórum - ZDRAVIE.sk