Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako posilnit imunitu bez liekov?

Veronika879

sasa keď je imunita oslabená, tak nejaké probiotiká užívať je zbytočné. Probiotiká nedajú telo do takého stavu aby bolo schopné a odolné voči rôznym nástrahám života a okolia. Je potrebné aby za pár mesiacov sa imunita dala dokopy a vedela sa brániť sama bez nejakej väčšej pomoci ;)

Dienda

Maroš všetko čo píšeš sú len prázdne slová. Pretože žiadne fakty nemáš. Nič čo by dokázalo, aký účinok má. Takže z môjho pohľadu sa nad týmto čo píšeš ani neoplatí pozastavovať. Neuvedomuješ si zrejme aké je to ťažké dostať sa z oslabenej imunity. Dať sa dokopy a normálne fungovať. Vieš koľko som ja toho na imunitu vyskúšala? Veľmi veľa. Od vitamínov, cez rôzne doplnky až som sa dostala k liekom.

sasa325

prirodne mas napriklad probiotika vita biosa, je to vytazok z byliniek, mne sa zlepsilo travenie a celkovo imunita

Marosko-n

Vyrábam smrekový sirup pre deti a pre dospelých mám smrekovobylinkový elixír, vyrobené v BLV liečivej vode.
Tieto zázračné tekuté látky nás zbavili zápalu pľúc, zápalu priedušiek a hrdla a pomáhajú celému telu ochlieňovať patogény aj rakovinové bunky. Ešte niečo ostalo.Máme to overené a vyskúšané.Pretože E.únia zakázala nariadením predávať v drobnom konečnému spotrebiteľovi preto to verejne neponúkam.
Ani 10 vajec sa podľa nového nariadenia nesmie predať ani susedovi.
Preto ľudia chcú preč z únie. Všetko nám zakázali. Preto ani BLV liečivú vodu skárancom v Bruseli nedám.
A aspoň jeden dôkaz Všetci čo pijú BLV vodu majú za to obdobie prázdne zdravotné karty, pre choroby k lekárovi nechodia, tam je to čierne na bielom.

Eliona

Maroško nehnevaj sa na mňa, ale už je to celé trápne. Jediný, kto s tou vodou má skúsenosti si ty a žiadne relevantné dôkazy na jej účinky nám nedávaš. Tak prečo by sme tomu mali veriť?
Lieky sú lieky, pretože musia spĺňať isté normy, musia prejsť istými testami a tie musia splniť aby mohli byť označované za lieky ;)

karomolo

marosko, zdrava strava, antb. zhorsuju črevnu floru.atd.
ovocie želenina, a ostatné zdravé veci, menej cukru.
cvikla, mrkva alebo si kup pel,- od včiel ide to rýchlejšie

karomolo

marosko, zdrava strava, antb. zhorsuju črevnu floru.atd.
ovocie želenina, a ostatné zdravé veci, menej cukru.
cvikla, mrkva alebo si kup pel,- od včiel ide to rýchlejšie

Marosko-n

Viete koľko sa vynašlo objavov a si to objavitelia vzali do hrobu ? A koľko je utajených patentov, Nie všetko je potrebné, neni na to doba.A viete koľko finacii to obnáša ?
Človek k životu nepotrebuje veľa, tak načo sa naťahovať s farmacutickými spoločnosťami, človek to nepotrebuje.
Ľudia nech si trpia, nech sa otravujú liekmi aj tak BLV liečivej vode neveria.CHcú byť chorý a lekári sú všetci chamtivý načo by prepisovali BLV vodu na každú chorobu.
Tento Slovenský národ aj s inteligenciou ešte nedozrel, chýba mu múdrosť a tú dáva len Boh.

otazky

Rozdiel medzi tvojimi dôkazmi o klinických štúdiách na ľuďoch:
"Všetky študie sú vlastníctvom objaviteľa a sú určené pre prípadný odpredaj objavu a technológie."

A štúdiami, ktoré boli vykonané na liekoch je badateľný.
Tu sa dajú nájsť indexované štúdie: www.ncbi.nlm.nih.gov
Ďalšie tri stránky: www.sciencedirect.com a clinicaltrials.gov a www.clinicaltrialsregister.eu

Oni, narozdiel od teba, nič netaja.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako posilnit imunitu bez liekov? - Fórum - ZDRAVIE.sk