Ako posilnit imunitu bez liekov?

Eliona

Nemáš začo, budem rada ak ti to pomôže. Mnohí si neuvedomujeme dlho, že imunita nejde len tak posilniť ani vyliečiť. Že to trvá nejaký ten čas a najmä je potrebné liekmi zakročiť. Mnohí sa im snažíme vyhýbať avšak stojí nás to veľa času, dosť peňazí a úspech bohužiaľ žiadny.

eskii

...eliona ďakujem, že si mi otvorila oči. Bola som cca pred týždňom v lekárni, pýtala som sa na Wobenzym, o ktorom som sa dočítala, že teda obsahuje enzýmy. V lekárni ho tiež pochválili, že dosť ľudí, čo pozná lekárnička, že ho užíva a že výsledky sú viditeľné. Tak snáď to bude u mňa podobné. Avšak mi je jasné, že to bude trvať nejaký čas a nepôjde to hneď. Ale snáď sa imunita vzchopí.

Eliona

Dolimona, kto píše o antibiotikách? Tie by som osobne riešila ja až v krajnom prípade. Pokiaľ veru nie sú potrebné, tak by som to nesilila. Je podľa môjho názoru lepšie obrniť sa proti problémom, chrániť sa pred nimi ako potom ich riešiť, keď sa objavia.

dolimona

Normalne das tam stravu potraviny-ktore maju vit.Karotka s cviklou je dobra.
A ked je smog alebo noekto chory, das si n pusu rolak-aby si to nedýchala,je to dlhodobé.Ved nemas vysoku teplotu naco antibiotika?

Dienda

Nemá vôbec za čo. Imunita je problém, s ktorým sa nežartuje a viem o tom už svoje. Ide o to aby sa človek aspoň trošku sledovať a presne budeš vidieť kde je problém, že niečo nie je v pohode. Imunita sa dá pozviechať, len nie za chvíľku, je to proces, ktorý trvá.

Zuzala

pre mňa je jednotka jednoznačne wobenzym, pomohol mi nielen pri oslabenej imunite, ale aj zapale mocovych ciest a vaginalnej mykoze

Eliona

Eskii imunita sa dá vyliečiť, nech je na tom akokoľvek zle. Avšak nejaký čas to trvá. Nejde to všetko hneď, ale pôjde to. Len hlavne to chce trpezlivosť bez tej to proste nepôjde. Tiež som kedysi si myslela kadejaké veci, avšak časom a vekom proste mi isté veci začali dochádzať a dávať zmysel.

Lietorika114

HM! Ked je imunita oslabena uz tak je narocnejsiu ju dat dokopy, avsak nie je to nemozne. Mnoho ludi si mysli to co ty a potom si povedia, ze aj tak sa to neda dat dokopy tak sa o to nebudu ani len snazit. Co si myslim, ze je velkou chybou a len si takymto pristupom viac ublizuju, ale tak kazdy robime jak najlepsie vieme :)

eskii

...eliona + dienda ďakujem ďakujem takže dá sa to, len je podstatné pravidelné užívanie liekov. Som si myslela, že raz keď už je imunita oslabená, tak sa s tým nejako nedá nič robiť, ale asi som si zle myslela, alebo záleží aj od toho ako zle na tom imunita je, či?