Ako posilnit imunitu bez liekov?

sasa325

prirodne mas napriklad probiotika vita biosa, je to vytazok z byliniek, mne sa zlepsilo travenie a celkovo imunita

Marosko-n

Vyrábam smrekový sirup pre deti a pre dospelých mám smrekovobylinkový elixír, vyrobené v BLV liečivej vode.
Tieto zázračné tekuté látky nás zbavili zápalu pľúc, zápalu priedušiek a hrdla a pomáhajú celému telu ochlieňovať patogény aj rakovinové bunky. Ešte niečo ostalo.Máme to overené a vyskúšané.Pretože E.únia zakázala nariadením predávať v drobnom konečnému spotrebiteľovi preto to verejne neponúkam.
Ani 10 vajec sa podľa nového nariadenia nesmie predať ani susedovi.
Preto ľudia chcú preč z únie. Všetko nám zakázali. Preto ani BLV liečivú vodu skárancom v Bruseli nedám.
A aspoň jeden dôkaz Všetci čo pijú BLV vodu majú za to obdobie prázdne zdravotné karty, pre choroby k lekárovi nechodia, tam je to čierne na bielom.

Eliona

Maroško nehnevaj sa na mňa, ale už je to celé trápne. Jediný, kto s tou vodou má skúsenosti si ty a žiadne relevantné dôkazy na jej účinky nám nedávaš. Tak prečo by sme tomu mali veriť?
Lieky sú lieky, pretože musia spĺňať isté normy, musia prejsť istými testami a tie musia splniť aby mohli byť označované za lieky ;)

karomolo

marosko, zdrava strava, antb. zhorsuju črevnu floru.atd.
ovocie želenina, a ostatné zdravé veci, menej cukru.
cvikla, mrkva alebo si kup pel,- od včiel ide to rýchlejšie

karomolo

marosko, zdrava strava, antb. zhorsuju črevnu floru.atd.
ovocie želenina, a ostatné zdravé veci, menej cukru.
cvikla, mrkva alebo si kup pel,- od včiel ide to rýchlejšie

Marosko-n

Viete koľko sa vynašlo objavov a si to objavitelia vzali do hrobu ? A koľko je utajených patentov, Nie všetko je potrebné, neni na to doba.A viete koľko finacii to obnáša ?
Človek k životu nepotrebuje veľa, tak načo sa naťahovať s farmacutickými spoločnosťami, človek to nepotrebuje.
Ľudia nech si trpia, nech sa otravujú liekmi aj tak BLV liečivej vode neveria.CHcú byť chorý a lekári sú všetci chamtivý načo by prepisovali BLV vodu na každú chorobu.
Tento Slovenský národ aj s inteligenciou ešte nedozrel, chýba mu múdrosť a tú dáva len Boh.

otazky

Rozdiel medzi tvojimi dôkazmi o klinických štúdiách na ľuďoch:
"Všetky študie sú vlastníctvom objaviteľa a sú určené pre prípadný odpredaj objavu a technológie."

A štúdiami, ktoré boli vykonané na liekoch je badateľný.
Tu sa dajú nájsť indexované štúdie: www.ncbi.nlm.nih.gov
Ďalšie tri stránky: www.sciencedirect.com a clinicaltrials.gov a www.clinicaltrialsregister.eu

Oni, narozdiel od teba, nič netaja.

Marosko-n

Všetci chcete vedieť všetko. Ja sa nepýtam každého výrobcu lieku alebo výrobcu nejakého produktu, aké štúdie má o účinkoch.
Jednoducho je to na to a hotovo.
Aj tak neni pre všetkých takej vody v prírode je málo.paru v Alpách ,niečo v Tatrách, Ural. Himalaje. Ne dá sa hociaká voda nato použiť. preto nie sú všade rovnaké výsledky. Voda aj keď sa vyparí nesie v sebe zlé informácie, sa nedá použiť. Voda s Alpských ľadovcov obsahuje nano baktérie, medzi molekulami vody následok , nevsvetliteľné choroby.
Štúdia obsahuje more informácii z celého sveta , niekoľko zväzkov knih a študii.

otazky

"BLV liečivá voda týmto 10 ľuďom uľahčila život. a 15 rokov klinických skúšok je dosť na to aby sa potvrdilo, čo sa onej tvrdí.A to bez vedľajšich účinkov."
"Všetky študie sú vlastníctvom objaviteľa a sú určené pre prípadný odpredaj objavu a technológie."
Tu je pekný prehľad toho, aké štúdie poznáme, kedy sa vykonávajú...
Článok je v angličtine.
www.eufic.org
Tú schému, ktorú si načrtol, nemá ani náznaky klinických štúdií.

"Možno som sa zle vyjadril ale je to praktická štúdia o účinkoch na ľudské telo, je to súhrn účinkov v praxi overených. Kto ako to nazve , je to jeho vec."
A teraz si použil slová "praktická štúdia o účinkoch na ľudské telo, je to súhrn účinkov v praxi overených". A to si mám vysvetliť ako? Bol pri nich niekto cudzí, ktorý by dohliadal na priebeh? Boli výsledky nejako overované?