Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK Yasmin

lionesssssss

Lilu, HAK je všeobecne zlá... každá... a aj keď nepociťuješ žiadne subjektívne ťažkosti pri jej užívaní, a zdanlivo máš pocit, že ti sadla, nemusí to tak naozaj byť.

lenkaa123456

kazda zena reaguje na konkretnu hak inac. jednej moze vyhovovat inej z nej moze byt zle. je tazke hned odhadnut ci taka alebo taka hak bude pre zenu prave ta spravna. musis vyskusat a po troch mesiacoch zvazit ako sa citis a podobne. a potom zvazit zmenu.. je to velmi individualne. nejakej zene yasmin moze robit zle ale inej zas moze uplne vyhovovat.

Lilu23

nie v UK ale v Rakusku, obavam sa zacat brat tableetky, ak mate naozaj zle skusenosti s touto hak tak ocenim vsetky vase nazory, dakujem

radka28

ak je to yasminelle, tak ohladom sexu ziadne negativa-chut neovplyvnila u mna :) bala som sa, lebo po Belare som ju stratila. prvy mesiac mozes trosku spinit, ale to sa upravi.

Inner

zijes v UK? Ak ano, tak Yasmin sa na slovensku vola Yadine. Uzivala som ju, ale len 8 dni :-). Kvoli zdravotnym problemom som ju musela vysadit. No pozri si tu na fore temu Skusenosti s hak Yadine. Tam to mas vsetko pokope ;-).

lionesssssss

neviem či myslíš Yasminelle alebo Yadine, pod názvom Yasmin sa u nás nepredáva nič, ale užívala som 4 roky Yadine a nikdy viac... nie preto, že to bola Yadine, ale antikoncepciu nikdy viac...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HAK Yasmin - Fórum - ZDRAVIE.sk