Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tabletky proti vetrom-surne pomoc

maruška

s tým čajom sa netráp, keď máš carbocit, tak čaj si už môžeš dať akýkoľvek. carbocit ti pomôže aj sám dosť rýchlo. len si nedaj desať tabletiek, to by ťa zapieklo.

aight

maruška,dakujem za rady :))
Vieš poradiť aj nejaky čaj ? Pijem mätový aj feniklový , ale čo ja viem ... moc to nezabera, aj ked piše že je to proti plynatosti.

maruška

ja tiež nemôžem veľmi mlieko a mliečne výrobky, daj si bežné raňajky aké jedávaš, nemusíš mať strach, že budeš mať hnačku alebo vetry, ten carbocit to zvládne. hlavne buď v kľude, lebo sa zdá, že si vystresovaná. čo máš zajtra skúšky? z čoho?

maruška

aj carbocit si môžeš dať, tiež večer dve a ráno dve, ale dávaj pozor na to, aby sa ti stolica neprehupla z hnačky do zápchy. po skúške si už určite nedávaj a keď nebudeš na druhý deň môcť ísť na stolicu, radšej si daj nejaké ovsené vločky alebo psyllium alebo niečo podobné - ľanové semienka, aby ťa nezapieklo, lebo to je ešte horšie potom. držím palce na skúške, hlavne buď v kľude, neboj, od skúšok život nezávisí.

aight

Dakujem , ale mama teraz kupila CARBOCIT ,nevieš či by to mohlo pomocť ??? Mám aj tvrdu aj riedku... pred školou skor riedku..

maruška

najskôr musíš vedieť, či nemáš zápchu alebo skôr hnačku. ak máš vetry a skôr tvrdú stolicu, kúp si živočíšne uhlie carbotox. ak máš vetry a skôr hnačkovitú alebo častú stolicu, kúp si živočíšne uhlie carbosorb. to ti veľmi rýchlo pomôže. môžeš si dať večer pred spaním 2 tabletky a ráno hneď ako vstaneš ďalšie dve.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.