Vztah s profesorom?

minusik

mam jeden problem, chodim na vysku jeden rok a strasne som sa zalubila do jedneho profesora ucil ma v letnom semestri dva predmety, vie o tom iba moja kolegyna a kamaratka prosim, poradte mi ako mu mam dat najavo, som sa donho buchla?

ivana45

fvgg, co si cakala v tejto diskusii?
Ako zbalit nejakeho chlapa ? Kniziek alebo clankov v casopisoch a na nete, je habadej (mierne povedane).

peta987

no ja ti na taketo neviem odpovedat ako pravdupovediac mne by bolo blbe balit ho len tak na hodine ked nevies o nom nic.....tak skus s nim nejak nadviazat vztah ved nemate aj vy take nieco ako SVOC??? pis to u nho a budete mat konzultacie ako ja :-D......

peta987

ja mam inak trochu podobny problem tiez som na vyske ja mam 20 a on neviem ale tipujem tak 33.....vobec sa mi nepacil na zaciatku ani tak ale robila som u neho svocku a tym padom som mala s nim aj nejake konzultacie a proste po case som zistila ze si naozaj velmi dobre rozumieme proste ja som s nim bezne kecala aj hodiny , uplne bezne sme mali aj zachvaty smiechu a proste postupne som sa o nom podozvedala aj take veci co bezne ziacka nevie, napr. ze jeho oco bol alkoholik a tak ze to nemal take lahke v detsve a take proste veci co si myslim ze len tak clovek bezne nepovie a tak postupne som sa do neho az zalubila, a on ja neviem to nikdy posudit a ja niesom taky typ co pride s vytsrihom a zacne balit takze neviem on mozno nic necitil ale kazdopadne cim dalej tym viac som mala pocit ze som stretla akoby svoju tzv. soulmate proste my mame asi vo vsetkom rovnake nazory neskutocne sme si rozumeli chapete mala som pisat svocku a pritom tie konzultacie sme potom mali len tak ze sme pokecali posedeli a tak sranda bola...a to bolo minuly rok a odvtedy uz vlastne nic len ked ho na chodbe stretnem tak sa pozdravim a tak no neviem je to take blbe ale ako brutalny chlap je ako stvoreny pre mna ale co uz asi nic z toho

ruzickaPolna

Poriadne sa uc a ohur ho svojimi vedomostami. Kedze je to snad intelektual, mozno sa mu to bude zdat sexi, najma v kombinacii s patricnym zovnajskom. No dobre si zisti jeho rodinny stav, lebo isto dobre vies, ze zvadzat zenateho muza je velmi, velmi nepekne...
A pocitaj s tym, ze jeho vek, titul a funkcia sa do takehoto vztahu musi nejako premietnut + budete to asi skryvat kym neskoncis skolu. celkovo z toho moze vyjst viac starosti ako radosti, tolko moj skromny nazor.

xy:)

no ak je dvakrat taky stary ako ty, tak mu vo volnom case skacu vnucence po kolenach. ble. radsej by som sa naucila na skusku.