Rozchod mesiac pred porodom

Príspevok v téme: Rozchod mesiac pred porodom
tehotna879

prosim vas pmozte mi..za mesiac mam porodit synceka, a dnes ma nechal priatel...a este ja som ta najhorsia lebo sa mi nepacilo ze chodi pit a stretava sa s ludmi ktorych ja vobec nemam rada..ja som bola stale nervozna a hadala som sa s nim, nechcela som aby chodieval von lebo mi to proste vadi a on to nedokazal pochopit..sice je pravda ze som mu zakazovala aj ked isiel len na kofolu s niekym tak som hned robila sceny, ale ked mi to vadilo tak podla mna mal zostat pekne doma aby som ja a jeho syncek neboli nervozni..a ja som zla..este mi povedal ze nebude s nekym kto mu stale rozkazuje a povedal ze ma nikdy nechce vidiet..co mam robit? ja sa psychicky zrutim :((

kiaraaa

a este jedna poznamka
Je tu aj dieta,ktore vnima vsetko. Ked je matka psichicky na dne, to mu asi moc nepomoze. Takze mily tato, vyhadal si sa s dvoma ludmi naraz.
A co bude,ked sa to male narodi?? To bude utekat za kamosmi, aby sa vyhol plienkam,placu.... ?

kiaraaa

Jasi myslim jedno....
Chlap by mal byt natolko "dospely" aby mu doslo,ze ked ma partnerku v 8 mes.,ze to asi nie je ziadna sranda pre nu, nielen po psychickej ale aj po fyzickej stranke a mal aj ked nerad aspon docasne sa ovladat a vzit sa do jej situacie. Malo by mu dojst, ze v tejto situacii ma stat pri nej, sediet pri nej a nakoniec sa moze kadeco stat... a nepocuvat nejake ozrate keci jeho kamosov.
Keby sa toto mne stalo,tak to by bola riadna rana, co sa tyka dovery v partnera.
A nech uz donho hucala kolkokolvek,jeden fakt je,ze je tesne pred porodom. a tie baby co boli tehotne,asi vedia ocom hovorim. A tie co nie, nesudte a nebudte hrdinkami.

Janulik33

tehotna,
drzim Ti palce, nech si vsetko v rozhovore vyjasnite a nech je uz dobre.
V podstate suhlasim s tym, co Ti tu ludia napisali. Nie je dobre, ked sa chlapovi vsetko zakazuje a ked zena chce, aby nikam nechodil a bol len stale s nou. Tiez vsak nie je dobre, ak chlap toleranciu zeny zneuziva, stale niekam chodi bez nej a moc sa kamarati s alkoholom.
Dohodnite si nejake normalne pravidla, ohladom tychto veci. Nechaj ho obcas, nech ide so svojou partiou von, no ani ty nesed stale doma. Aj ty chod s kamoskami obcas na kavu ci drink, vsak mozes aj s babatkom. Ved teraz je uz kopec restik a barov, kde sa nefajci a da sa tam posediet v pohode aj s kocikom. Je dolezite, aby si aj ty obcas niekam sla, nech ten Tvoj vidi, ze si nie na nom uplne zavisla, ze mas tiez okruh svojich znamych. No a hlavne, obcas chodte niekam aj spolu, nech nema pocit, ze chces s nim travit vsetok cas iba doma za pecou.
Muzi maju radi spolocenske zeny do koca aj do voza. Pamataj na to.
P.S A este k tomu, co tu niektori odsudzuju, ak mas v mladom veku babo a sa chces vydat. Ani ja to neschvalujem. Ale!
Ja som sa vydavala v 18, moj drahy je o 5 rokov starsi. Brali sme sa po roku chodenia, nielen kvoli tomu, ze sme cakali babo ale aj kvoli tomu, ze sme sa mali radi a chceli sa vziat. Keby som si vtedy nebola ista, ze on je ten pravy, nikto by ma nedonutil si ho vziat a keby som to male skutocne nechcela, nikto by ma neprinutil si ho dat prec. Zatial sme stale svoji, mame super 15r. dceru a sme stastni, skutocne stastni. Dokoncila som si aj VS a nic nam v sucasnosti nechyba. Teraz, ked uz mame dceru velku, snazime sa vynahradit si vsetko a uzivame si spolocnu pritomnost na dovolenkach a vyletoch. Ked sa teraz spatne pozeram na svoju minulost, nemenila by som ju urcite.

natalia123

Neviem co pisali ostatny ale zakazovat svojmu partnerovi s kym ma chodit vonku a s kym nema je dost drze a egoisticke, nemyslis?? Aj ked je zena, ked je tehotna precitlivela, nemaozes mu proste razne zakazovat...Mna by priatel asi nechal keby som mu rozkazovala co ma robit a co nie. ked ty nemas rada jeho kamaratov, neznamena to, ze ich nema rad on, tak si to uvedom a nerob take chyby v buducnosti. ked ste v rovnocennom vztahu, nemas mju co zakazovat, este tu predsa existuje sloboda slova. Takze to, ze ta opustil, ma aj svoje odovodnenie.

ivana45

Tehotna, klud !
V zaujme vasho babatka aj vas oboch.
Myslim, ze si len vydesena po prvej poriadnej hadke. Chapem, dieta je dobre vysvetlenie.
Zrejme si mlademu muzovi prilis utiahla voditko a on sa odtrhol. (Medzi nami: to sa musi jemne a postupne. To sa naucis.)
Hlavne si over, ci nerobis paniku pre prkotinu. Jedno pivo s kamaratmi je ok.
Ak sa tvoj priatel naozaj opija, alebo je zavisly, to je PROBLEM. Ries ho.
Ak je naozaj beznadejny ochlasta, bude ti s aj s babatkom lepsie bez neho. Ale mam dojem, ze vy dvaja nie ste tento pripad. Ak ste, aj tak to teraz nepochopis. Budes na to potrebovat litre slz.
Sa uvedom, ak si budes vynucovat, aby ti chlap furt sedel pri sukni, bojujes s veternymi mlynmi. Ak na tom trvas, skus to zaviest neskor. Teraz potrebujes sily na ine veci.
Je fakt, ze ste vase rodicovstvo trocha uponahlali - no a co ? Poznam kopec prevazne spokojnych manzelov, ktori sa "museli" brat este na VS. V dnesnych casoch sa bude slovo "manzelov" zrejme updatovat na "partnerov".

Tehotna, prosim ta, upokoj sa, usmej sa, lubite sa, bude to OK.

tehotna879

ahoj janulik..ano ozval sa, ospravedlnil sa mi, aj ja jemu som sa ospravedlnila, a zajtra sa stretneme a ideme sa porozpravat...dufam ze vsetko dobre dopadne a vsetko si vysvetlime

bibba

je to tak. pri hysterke muz proste nevydrzi. ved mala si ist aj ty niekedy von len tak s kamoskami? preco si na nom taka zavisla? teraz vidis, je to dokonca aj tvoja vina, ze si onho prisla... ja by som tiez neostala s niekym kto by mi robil v kuse nervy, to sa neda. je to odpudzuje. ale aspon mas ponaucenie do buducna, ked sa budes takto spravat tak si mozno jedine mozes najst nejakeho submisivneho otroka, ktoremu to nevadi ze mu budes riadit cely zivot. kompromisy treba, to ano, ale niektore zeny na to idu tak nepekne... ze sa tym ludom potom ani velmi necudujem. a je jedno ci cakate dieta, ci nie. predsa nepride o nervy po tvojom boku zato ze bude o chvilu otec. mala si nato mysliet skor.