Rozchod mesiac pred porodom

Príspevok v téme: Rozchod mesiac pred porodom
tehotna879

prosim vas pmozte mi..za mesiac mam porodit synceka, a dnes ma nechal priatel...a este ja som ta najhorsia lebo sa mi nepacilo ze chodi pit a stretava sa s ludmi ktorych ja vobec nemam rada..ja som bola stale nervozna a hadala som sa s nim, nechcela som aby chodieval von lebo mi to proste vadi a on to nedokazal pochopit..sice je pravda ze som mu zakazovala aj ked isiel len na kofolu s niekym tak som hned robila sceny, ale ked mi to vadilo tak podla mna mal zostat pekne doma aby som ja a jeho syncek neboli nervozni..a ja som zla..este mi povedal ze nebude s nekym kto mu stale rozkazuje a povedal ze ma nikdy nechce vidiet..co mam robit? ja sa psychicky zrutim :((

Deee

tak ho nechaj nech sa vyspinka a skus sa ozvat o den o dva, skus zaroven zmenit taktiku, naplanuj si svoj zivot bez neho, o chvilu budes mat babo, tak ho o nicom neinformuj, az sa male narodi, myslim, ze kazdy normalny otec je zvedavy ako jeho dieta vyzera, ako sa ma a ma aspon trosicku zaujem sa podielat na vychove, tak nech sa snazi, ked chce byt otcom, vysvetli mu, ze takeho otca aky je teraz tvoje dieta nepotrebuje a ked chce byt dobrym otcom pre tvoje dieta tak nech si to zasluzi...

AdnavCosti

narec Trochu empatie by neuskodilo...
hoci na druhej strane s tbou v podstate suhlasim, len volba slov a styl su niekedy "podstatnejsie" ako slova samotne.

narec

Preco si v koncoch? Co si cakala? Mala si si zivotneho partnera vybrat poriadne. A ucite nemat dieta, pre boha ziveho, ja som so svojim chlapom zila 10 rokov, nez sme mali dieta, aby sme sa PORIADNE otukali a nikto otrci, ako keby dieta bol kusok cokolady. Ked chlap s tebou nechce byt doma, neudrzis ho ani parom koni. Necudovala by som sa, keby ta podvadzal. Je to nejake nevycvalane bycisko. Niktos. Vazne chces s takym ostat a zobrat ho, aby s tebou zostal?

Inner

osobne by som ani ja nevydrzala dlho s niekym, kto ma drzi doma a robi mi pre to sceny. V tomto ma tvoj priatel pravdu. Avsak ak pije, tak to sa ti necudujem, ze ti to prekaza. Mali by ste sa skutocne porozpravat, ale pokojne. Neorientuj sa na vycitky, ale hovor, co citis, co ta mrzi a co by si chcela inak... a hlavne s chladnou hlavou. No mysli na to, ze aj on potrebuje volnost a zmenu prostredie, nemoze clovek len chodit do prace a potom sediet doma...

tehotna879

Deee dakujem...len najhorsie je to ze sme spolu nebyvali, kazdy byvame u svojich rodicov, este sme len spolocnu buducnost spolu planovali :(

Janulik33

Boze, chudiatenko moje.
Podla toho co pises, Tvoj priatel sa nesprava tak, ako by mal. Ty ho asi mas rada a vlastne, je otcom Tvojho dietatka.
To, co spravil, je od neho vyslovene hnusne a nemam na to slov.
Prosim, neplac ak mozes kvoli tomu, chcela si mu predsa len dobre. Podla jeho konania je vidiet, ze to nie je vyzrety chlap. Ked ho taha viac von za partiou ako byt s Tebou, zrejme nie je pripraveny na ulohu byt vyrovnanym partnerom a aj otcom Vasho dietatka.
Tazko radit v takejto situacii. Mozno Ti to povedal len v afekte a rano, ked sa z toho vyspi uz to bude vidiet inak.
Ak mozes, nevolaj mu, nechod za nim. Mysli na svoje dietatko. Ak mozes, netrap sa kvoli tomu chlapovi, nezasluzi si Ta, ani to male. Ak Ta pride odprosit, co si myslim, ze asi neskor spravi, daj mu najavo, ze Ti ublizil a takto sa k Tebe nesmie spravat.
Drzim palce, nech Ti to dobre dopadne. Ak sa aj vrati, rozmyslaj viac nad tym, ako sa sprava a zvaz, ci ma zmysel ostavat s nim v takom vztahu.
Aj ked spolu cakate babo.
Prajem vela sil a stastny koniec.

tehotna879

narec toto si si mohla odpustit, clovek je v koncoch, chcela som aby ma niekto trocha podporil a nie mi tu pisat aka som hlupa..ano som hlupa to je mozno pravda ale hned mi tu nemusis pisat urazky!

laskonka...dakujem...aspon niekto normalny tu este existuje

Deee

ziadna kasa sa neje taka horuca ako sa navari, trosku pockaj a skus sa s nim spojit, povedz mu, co si napisala aj nam, ze je ti to luto a prehnala si to, to, ze si tehotna este neznamena, ze sa priatel musi teraz na hlavu postavit a kompletne zmenit zivotny styl, urcite nevyuzivaj dieta na to, aby si ho zadrzala doma, skor mu len naznac, ze sa citis lepsie ked je doma, pretoze si teraz "menej pohybliva" a jeho pomoc by ti dobre padla...

laskonka111

no v prvom rade sa snaž spamätať sa už len kvôli maličkému, hádam nechceš aby sa ti narodil nejaký nervák
a s priateľom sa skontaktuj a porozprávajte sa ako dvaja rozumní dospelí ľudia, lebo už to nie je len o vás dvoch

narec

P.S. Ako ti mame pomoct? Poslat ti svojho chlapa alebo prachy? Pytat o radu si mala, nez si sa nechala namlatit darebakom.