zazili ste to?

Príspevok v téme: zazili ste to?
seherezada

mam priatela, za chvilu to budu dva roky..neviem co vlastne k nemu citim..na zaciatku to bolo super, strasne som bola zamilovana, a teraz mi lezie na nervy neviem ci ho vlastne chcem, akoze mam ho stale dost rada, na jednej strane ho nechcem stratit a nedokazem si predstavit zivot bez neho, no na druhej strane s nim uz nechcem byt..som zrela na psychiatriu ze? :)

goccia

ak ho chces len preto, ze si si nanho zvykla, tak je to na rozchod

ak chces byt s nim preto, lebo ti je s nim strasne dobre a dokazes precitit, ze ho milujes (nielen "mas dost rada"), tak je to dovod, aby ste zostali spolu

lila88

Bubblinka to nemalo chybu :DDprepac seherezada,ber to tiez s humorom..Asi si na nom zavisla,co nie je dobre a je to aj o zvyku.Ako casto ste spolu?Dokazes sa bavit aj bez neho?Teraz neviem ze ci chces poradit co mate robit aby bol vas vztah zdravy,alebo ako sa s nim rozist a prezit to.Ty sa musis rozhodnut co chces-ci si ochotna(aj tvoj priatel)spravit vo vztahu nejake zmeny alebo to ukoncit a netrapit ho.Asi budes mladucka,skor by som ti navrhla rozchod,ked ti lezie uz teraz na nervy,pochybujem ze to bude casom lepsie

seherezada

bubblinka, nic ine ma nenapadlo, akurat davali tisic a jednu noc :)..a neurazaj ludi ktorych nepoznas to sa nepatri