palcovacka-krv

Príspevok v téme: palcovacka-krv
lidka121

prosim pomozte mi...ked som bola minule s chlapcom tak ma prepalcoval....ked som sla na wc nasla som na noohavickach krv...menstruacia to nie je....mam 16 a som este panna...a chcem este pripomenut ze ma na druhy den ani nic nebolelo.....co to moze byt???moze pri tom prasknut blana alebo je to nieco ine?

dancaBB

a co to zmeni na tom ze mas nejaku blanu alebo nie?a inak niektore baby pretrhnutie blany ani neboli ani nemaju krv ale to ty este nemozes vediet lebo si soplave decko...a niektorym sa roztrhne pri sporte a co teraz?pojdu si ju dat naspat operovat lebo este nemali sex?videt ze 16 rocni nemaju nad cim inym rozmyslat..
chod ku gynekologovi a spytaj sa ho ak ta to tak trapi..a nemusis sa bat, on ta bude mat v riti...jemu je to jedno..nemusis sa hambit.takych tam uz bolo s takym strasnym smrtelnym PROBLEMOM

lek

Majoo, tato stranka nieje na to, aby sme tu odsudzovali tych, co sa pytaju. Pytaju sa lebo maju problem a ocakavaju nie odsudenie, ale radu, upokojenie a podobne.Pytaju sa casto veci, ktore su neprijemne a hanbili by sa spytat neanonymne, tak vyuzivaju toto anonymne forum. Radsej nech sa spytaju. Na karhanie a vychovu maju snad rodicov. A este, ak chceme moralizovat -tak najprv treba asi odpovedat na otazku, ci poradit a potom mozno doplnit aj kriticky komentar. Inak, stotoznujem sa s tebou, ze 16 rocna dievcina nech sa este venuje inym aktivitam, nech radsej sportuje, sexualne veci je lepsie nechat na neskor, v tomto veku je to len o zvedavosti.
A pre teba lidka- asi je to tak, ako pise miska.

alzbee

Ta baba to sem pisala pred 2rokmi...nechapem, naco niektori vytahuju temy stare tolko mesiacov...a v 16tich je prstovanie v tejto dobe uplne normalne..

raxel

tak nemuselo to byt ze praskla a podla mna panna si dowtedy kym nemas 1.sex a je jedno ci mas blanu alebo nie sak to je na tebe ze wies ze si s nikym nespala

lidka121

taq dufam ze mi blana nepraskla lebo by som z toho bola hotova...saq som este panna....a vraj ak praskne blana taq to boli...ale mna nic neboli