Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Permanentny make-up - linky na oči

karolinka122

beriem spat,vierka sa tu zmienuje o trvalom permanentnom makeupe v inej teme,zle som si to precitala.... ja mam trvale zrejme linky horne, lebo 15 rokov sa nemenia a som spokojna maximalne...moja kozmeticka uz nepracuje na svk, ale keby som mala ist na dorabku,co bude o par rokov treba, nasla som tento salon,pojdem tam aj cez pol slovenska,lepsiu pracu som nevidela doteraz www.beautycenterkomarno.sk

karolinka122

Vierka, neviem preco tu robite negativnu reklamu vkuse permanentnemu makeupu, mam 15 rokov horne linky, stale drzia,maximalna spokojnost, na obocku som bola pocas 14 rokov 4 x na dorabke, opat maximalna spokojnost, isla by som znova. Ked si niekto nevie najst dobry salon a pozriet pracu kozmeticky co to robi a dopadne to zle, jeho problem, ale hadzat vsetko do jedneho vreca,nechapem,o co vam ide...

veruš

Najvhodnejší názov pre permanentný make up je buď mikropigmentácia, alebo semipermanentný make up, nakoľko ide o časovo obmedzené tetovanie, teda nie je to tetovanie na celý život. A keďže sa vpravujú do pokožky mikropigmenty pomocou špeciálnej ihly len do povrchových vrstiev pokožky, procedúra sa preto označuje i za mikropigmentáciu...Keďže sa prevádza prevažne v oblasti tváre, ako sú obočie, oči, či pery, mal by sa robiť veľmi šetrne a hlavne by ho mala vykonávať skúdená fundovaná kozmetička!!! Permanentný make up totiž robia i nekozmetičky, alebo ľudia bez zdravotnćkeho vzdelania a to nikdy nedopadne dobre... Zaujímavé čítanie na mojej stránke: veronikakocianová.sk - beautystudioveronika.sk

veruš

Najvhodnejší názov pre permanentný make up je buď mikropigmentácia, alebo semipermanentný make up, nakoľko ide o časovo obmedzené tetovanie, teda nie je to tetovanie na celý život. A keďže sa vpravujú do pokožky mikropigmenty pomocou špeciálnej ihly len do povrchových vrstiev pokožky, procedúra sa preto označuje i za mikropigmentáciu...Keďže sa prevádza prevažne v oblasti tváre, ako sú obočie, oči, či pery, mal by sa robiť veľmi šetrne a hlavne by ho mala vykonávať skúdená fundovaná kozmetička!!! Permanentný make up totiž robia i nekozmetičky, alebo ľudia bez zdravotnćkeho vzdelania a to nikdy nedopadne dobre... Zaujímavé čítanie na mojej stránke: veronikakocianová.sk - beautystudioveronika.sk

karolinka122

ja mam linky horne uz 15 rokov, pigment bol cierny a stale vyzeraju rovnako dobre, ziadne divne odtiene an vyblednutia...Horsie je to uz s obocim..

beauty

Ahojte ženy,volám sa Veronika Kocianová, a nakoľko robím permanentný make up už roky,tak si vám dovolím uviesť na pravú mieru,aký je rozdiel medzi permanentným make upom a mikropigmentáciou, odpoveď je - žiadny :D , hovori sa tomu aj semipermanentný make up, nakoľko to nie je tetovanie natrvalo, ako je tomu pri klasickom tetovaní, nakoľko sa ihla nastavuje len do 1,2mm a pigment sa ukladá len do vrchnej vrstvy pokožky 0,3 - 0,6mm.Ak by ste mali nejaké otázky alebo záujem o túto procedúru,kontaktujte ma na www.beautystudioveronika.sk

mojavec

mikropigmentacia sa robi uz aj u nas, napriklad studio invisage v bratislave alebo aj v salone Tasha (na nete maju len pomocky a tak, ale viem, ze robia aj kurz aj normalne tetuju) vyzera to naozaj velmi dobre a prirodzene :)

marlienka

lilien, to je blbost, aby mala koza len taku hrubku. Vcera akurat davali v telke tiez nieco na tento styl make-upu,ale nie je to permanentne tetovanie, lebo to sa mi nepaci, po par rokoch presne ako hovorili, ti to moze v kozi ozeleniet, proste to vybledne a ma to divnu farbu. Teraz je nova forma, ale neviem ako presne sa to vola, je to nieco na mikro neviem co, ale na Slovensku to zatial nikde nerobia, iba v CR v Prahe, kde maju na to certifikaty. Je to drahsie ako perman. make-up, teda ocne linky stoja obe dokopy 4000kc, obocie 7000. ale po dvoch rokoch musis ist na korekturu. to je aj vyhoda, ze to uplne vymizne a nevpicha sa to tak hlboko ako permanent. make up, takze ti to neozelenie a vyzera to uplne prirodzene. Ja si pockam an to, kedy to tu pride, ako mat za 4 roky zelene obocie ako moja gynda :-)))))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Permanentny make-up - linky na oči - Fórum - ZDRAVIE.sk