Permanentny make-up - linky na oči

sara13

Baby ak mate skusenosti s tetovanim ocnych liniek a pier budem rada ak sa podelite so skusenostami a ak budete take zlate a poslete mi aj fotky, som velmi zvedava ako to vyzera a ako vam to spravili. chcem si to dat aj ja len chcem vediet najprv ako to vyzera. dakujem

sara13

aaadka mozes mi poslat fotky ako to vyzera? ja nad tym velmi uvazujem tak chcem vidiet ako to vyzera prv nez si to dam urobit. dakujem

aaadka

chvalim sa pretoze som spokojnba a tymto som to chcela odporucit tym co nad tym rozmyslaju,ja zmenu make-upu neplanujem pretoze linky si robim od kedy sa malujem a ak tak je to len na 5 rokov.Dam si len spiralu a vyzera to super.

izabel

neviem myslim ze to moze byt po case staromodne budes mat linky ktore sa ani nosit nebudu a pri zmene make upu to bude otrasne no neviem ci je to na odporucanie

aaadka

vies co oni ti natru oci takym kremom co to znecitlivie a poviem ti ze ja som to chcela strasne moc a cakala som velku bolest ale bolo mi to jedno kedze som to velmi chcela a bola som prekvapena nemozem to ani bolestou nazvat,dalo sa to vydrzat sice to robi ihlou ale pod kozu to ide len 0,3-0,5mm tak pohoda.