Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehotna?

Príspevok v téme: Tehotna?
142536

je mozne aby som bola tehotna? menstruaciu mam pravidelnu.. len je mi posledne dni zle. ale to sme mali rodinnu oslavu a neviem ci je mozne ze osm si pokazila zaludok. alebo je mi tak tazko z niecoho ineho . pre istotu som si robila aj tehotensky test .. jeden teraz a jeden aj pred casom . ale oboje vysli negativne. zacali ma boliet aj prsia.. teoreticky by som mala dostat menstuaciu o tyzden . neviem ci som si to vsetko nejak vsugerovala. alebo je moznost byt tehotna.. mam partnera a puazivame ochranu . ale stalo sa sme raz alebo dva krat nemali . ale k ejakuacii do maternici nedoslo

Inner

tak tehotenstvo nie je len o zaludocnych nevolnostiach. Nestresuj sa zbytocne. Pouzivajte ochranu a mozete byz pokojni...

142536

no vsak to je na nete strasne clovek sa docita vsetko mozne. a nejhorsie ze si to asi uz vsetko vsugeruvavam.. en som potrebovala nieci nazor.. proste ked mam normalne menstruaciu a test bol negativny.. tak nie je sanca aby som bola tehotna. priatel sa mi vysmial.. ale ja sa tehotenstva strasne bojim.. a etraz ako mi bolo zle ma chytil strasny nerv...ale mam problemy zo zaludkom. a zrejme rodinen oslavy kde sa je jedno cez druhe nie su moc vhodne

Inner

nie, nemoze... a z coho by potom otehotnela, ked nedoslo k ejakulacii? necitaj kazdy nazor, ktori napisu nezodpovedne baby, aby same seba oklamali a zbavili sa pocitu viny. Radsej citaj autorizovane clanky, idealne ucebnice. Na nete sa popise hocico :-)

142536

ja som si vedema toho ako to funguje. ale citala som si rozne veci na nete ze baba moze otehotniet aj ked nedoslo k ejakulacie

Inner

tak potom ako mozes byt tehotna, ked neejakuloval do maternice? kazdy den tu pribudaju podobne otazky. Baby, zopakujte si biologiu zakladnej skoly. Ked sa nestretlo vajicko so spermiou, tehotenstvo nie je predsa mozne....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tehotna? - Fórum - ZDRAVIE.sk