Co muzom na valentina?

Buracik85

Nooo baby, akurat hladam pre muza (nielen valentin) nieco kreativne. Akurat to svet bedniciek nefunguje, ale oni vlastne zmenili znacku a su na www.farmove.sk a tie debnicky s dorucenim domov su super. Otcovi som minule objednala napr debnicku exotickeho ovocia, vytlacili mi aj venovanie dokoncaa. Ja rada kupujem aj drogeriu v DMke a tiez tchivo. Snad som pomohla :)

Salamistka

Chlap sa najviac potesi fajke a dobremu jedlu. Nic komplikovane. On vas na oplatku dobre vylize a pretiahne a valentinsky vecer jak vysity. Aspon u nas to tak funguje.

Olinka55

Ahojteee, akuraat googlim tiež, už nielkoko dni si neviem dat rady. :D celkom som sa zabavila ale aj velmi inspirovala na nete... co sa mi pacilo bol blog www.tvorimslaskou.sk a ja objednavam bednicky zo svetbedniciek, celkom kreativny napad mali s tou debnickou na romaticky vecer, tento rok vyskusame :D ta je tu:
www.svetbedniciek.sk snad som pomohla :)

crestee

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na darcik.sk Podľa stránok sú tam fajn nápady/inšpirácie a ešte aj ušetrím :P :)

norka

@soffa to trapne ,,ja neuznavam tieto americke sviatky" a ktory sviatok uz je len slovensky? to akoze oslavujete len 1.maj a 17. november?:D