Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadcha, bolest hrdla a antibiotika

Príspevok v téme: Nadcha, bolest hrdla a antibiotika
neviem ://

ahojte.. bol som chory-normalna naadcha ,bolave hrdlo,upchaty nos,unava ,bolest svalov-bralsom antybiotyka ale iba na 3 dni po troch dnoch som sa citil lepsie bolo pekne tak som isiel na chvilu von, na dalsi den somhral dlho fotbal a ked som dosiel domov som sa moc trasol,dnessom bol vonku a tiezsom hral fotbal.. a strasne ma bolia vsetky svali a som stale unaveny.. mysliteze sa mi vracia choroba..aleboto len ze som pretazil organizmus na tie lieky? dakujem vo pred

okey mataBB ... dakujem za odpoved :) budem sa snazit.. len ked mne je cez den ok.. aj mam silu jako hrat alebo co este ked je to fajn slnecne pocasie v poslednych dnoch.. len vecer ked dojdem.. tak mi je blbo.. ale budem muset byt teda este opatrnejsi kym sa uplnetoho nezbavym.. este raz diki

mataBB

vies teraz doktorky davaju antibiotika na vsetko, pretoze je to najlahsie napisat recept.. a vela doktoriek ma zmluvy s farmaceutickymi spolocnostami a preto je to pre ne aj vyhodne to predpisovat

to len aby si vedel do buducna

a tazko povedat ci sa ti vracia choroba alebo je to tym sporotvanim..urcite radsej oddychuj, ziadn&y sport, doma lezat a prejde to

ahaa.. prepac..mam 17 rokov.. tak to neviem .. tabletky a liecbu mi dava dochtorka.. tu si pacienti neviberaju ,a otazka bola uplne ina.. nez to o com tu ty pises .. ja nemozem zatoo ze dochtorka mi dala na to antibiotika .. ale pytal som sa na nieco ine

mataBB

na stav prechladnutia, resp chripky sa neberu antibiotika..antibiotika su na bacily, nie na virusove ochorenia!!!!kedy to uz pochopite ludia???

ja:) ano len 3 dni.. lebo to aj boli na tri dni.. boli tak 3 tabletky ,kazdych 24 hodin ..3 dni som ich bral a ten 4 uz som hral fotbal ..5 som hral fotbal este aj cvicil.. a teraz mam take navali tepla.. a tak.. neviemm ale dakujem ze aspon ktosi sa ozval :)

ja:)

to si bral len tri dni antibiotika???? a to nevies, ze bud sa nemaju brat vobec, ak to nie je akutne a ked uz, tak sa maju douzivat cele, inak si narobis viac skody ako uzitku??

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadcha, bolest hrdla a antibiotika - Fórum - ZDRAVIE.sk