Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chlpky nad perou... ma to niekto za sebou?

Príspevok v téme: chlpky nad perou... ma to niekto za sebou?
smajliQa

ahojky baby... chcela by som si dat odstranit chlpky nad hornou perou, ale... chcem sa spytat tych, ktore maju tuto proceduru za sebou, ci je ozaj nutne mesiac pred tym chlpky nechat rast.. pocula som od niektorych ludi, ze mozu sa voskom davat prec, ze staci ak su tmavsie,, od niektorych ze nemozem si ich odstranovat mesiac pred tym..... vie mi niektora poradit??? dakujem za odpovede.

mataBB

baby dnes som skusala tu techniku s tou nitkou ako ste tu dali ten link, celkom lahke to je a super to ide :) dakujem za dobru radu :)

sisi 2

vyskušala som všeličo,aj trhať pinsetou,aj
voskom,...Trpela som,teraz to depilujem obcas takou mastičkou zo srílanky.Trochu sa to podobá akoby veetu,ale po tomto nemám
vyrážky,ani nič.Neni lacný,ale mi vyhovuje.
Laser som ešte nerobila.

levanderka

pre mna je pohodlnejsie si to urobit doma za par minut ako ist ku kozmeticke.kazdemu sedi a vyhovuje nieco ine.

sya

levandrka chcela by som vidiet ako si to sama robis, nemam ani predstavu.. hehe.. ked jeden koniec ma v jednej ruke, obtocene v druhej ruke a koniec nitky si drzi v ustach.. no nic vyskusam.. :)

sya

nasla som len toto.. teda techniku ako sa to robi.. a obocko je uplne super si nechat takto vytrhat, lebo ti vytrha aj tie malinke svetle chplky..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chlpky nad perou... ma to niekto za sebou? - Fórum - ZDRAVIE.sk