chlpky nad perou... ma to niekto za sebou?

Príspevok v téme: chlpky nad perou... ma to niekto za sebou?
smajliQa

ahojky baby... chcela by som si dat odstranit chlpky nad hornou perou, ale... chcem sa spytat tych, ktore maju tuto proceduru za sebou, ci je ozaj nutne mesiac pred tym chlpky nechat rast.. pocula som od niektorych ludi, ze mozu sa voskom davat prec, ze staci ak su tmavsie,, od niektorych ze nemozem si ich odstranovat mesiac pred tym..... vie mi niektora poradit??? dakujem za odpovede.

levanderka

no ked to robis sikovne boli to menej ako pinzeta, vyhoda je ta, ze idu dole fakt vsetky chlpky a je to za kratky cas:)pri pinzete nevytrhas vsetko a trva to dlho. nevyhoda je, ze staci nie dobry tah a bolest :D aaa robim to tak, ze si dam nitky, nie moc dlhu, zviazem ju, obtociim a urobi sa taky onen hm neviem :) aaa jednu stranu otvorim a druhu nie, prilozim nad peru a potom jednu stranu uzatvroim a sucastne druhu otvorim :) nie je to zlozite chce to len cvik:)

sya

levanderka ako si to sama robis?? joj aj ja by som chcela vediet, vyzera to velmi zlozito.. sak je to super?? no boli to dost, ale stoji to zato.. :)

sya

mata no troska to boli.. ale nemas po tom obdlznik vytrhanych chlpkou nad hornou perou.. neviem kde sa to u nas robi.. ja niesom doma.. :) ale pozriem sa ci najdem nieco take..

sya

mata bb pozri si link ako si ja nechavam vytrhat chlpky nad perou a obocie.. raz som si nechala voskovat, nikdy viac.. toto je uplne super.. www.youtube.com