Poplatok u gynekologa

Príspevok v téme: Poplatok u gynekologa
Sliwusiq

Chcem sa opytat na skusenosti ake mate u gynekologa. Ja mam od zaciatku tu istu a neviem ako to chodi u ostatnych. Ked berem antikoncepciu a potrebujem recept mam dve moznosti:
1: Pridem vezmem cislo a cakam kym pridem na rad aby so si vypytala recept
2: Zaplatim priblizne 11 EUR a potom staci ked zavolam a na druhy den si p recept pridem bez cakania v rade.

Chcem sa opytat ci sa za takuto sluzbu "objednania receptu" plati aj u ostatnych gynekologov.

Dakujem za vsetky prispevky, ale najviac by ma zaujimali lekari z Kosic.

Dakujem

mary-anne

jaaaj, tak potom chápem..ja že zakaždým mu dáš tých 11e .. no u môjho je to presne takto isto .... takže ty neplatíš za ten recept, ale platíš jemu a kvôli tomu, že si dávaš predpisovať hak .. a je to súkromník, že? no takže aj ja to tak mám, ale nikdy sa nad tým nepozastavujem .. lebo v tom poplatku sú zahrnuté aj všetky vyšetrenia a niektoré ich stoja dosť penazí ...

soffa

to co mas za gynekologa???mne recept vypisuje len sestricka,ani nejdem k doktorovi,ak nemam problemi a hak nemenim!platis len ak si vyberas recept v lekarni za hak...aj moj je nestatny cize inak povedane,sukromnik.ani pri prehliadke na cytologiu neberie za prezervativ peniaze,ako som pocula u inych..ze niektori beru..ani za pecko u neho neplatim,ja si myslim ze je to na svedomi kazdeho lekara.moj je taky zlati,ze robi cytologiu kazdy rok,aj ked mam 2 krat po sebe negativne vysledky,tak by si mala mat rok pauzu.ale moj je taki zodpovedni ze robi kazdej pacientke kazdy rok,aj na ultrazvuk robi kazdy rok.ved poistovna mu to zaplati,jeho to nezabije,ako mi povedal,tak klobuk dole pri takom doktorovi...

mary-anne

a to zakaždym platíš tých 11€ ?? lebo ja platím ročne niekolko eur, ale kvôli tomu, že mi predpisujú hak a je to súkromník, ale platím to len raz ... nie stále ..

levanderka

sliwusiq a kde chodis ? u mna tiez nepytaju. to je akasi blbost,vela sa mi to zda. a to mam sukromneho.ale muza :)