Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krvava stolica

Franky

Daredevill1 prepac, ale napisal si tam tolko nepoctatneho ze az. Tu ludia potrebuju pomoc a oporu a nie nejake chvalospevy. To co si napisal to asi vie kazdy!!! Tak ked chces pomoct,tak napis nieco konkretne a nezaberaj miesto pre ludi,ktory chcu na rozdiel od teba POMOCT!!!!!!! diky

Citron

Zdravim Vas..ako pozeram tak vela ludi tu ma problemy a ziadaju o pomoc.tak by som aj ja chcel poziadat o pomoc..vcera vecer,ked som bol na WC som zistil ze sa so mnou nieco deje..mal som krvavy toaletny papier a udalo sa mi,ze aj stolica nebola v pohode,ale rano uz to bolo ok,ale v ten den sa mi to vratilo spat..nic ma neboli a ani som nemal nikdy s takym niecim problem..moze to byt z jedla napr.z masa??alebo malo vlaknin???dakujem

miladaaa

Ahoj Mariaa

Dakujem za odpoved. Si mila. Ja som v australii a da sa tu kupit aj psyllium. Je to moj verny kamarad.. :) bez neho ani na krok.. :) Davam si aj to. Zda sa mi, ze sa mi to dnes polepsilo, ale radsej pockam este par dni. Tak drz palce.

Inak som nikdy nebola alergicka na mlieko alebo nieco podobne. I ked bola som na Novom Zealande pred tyzdnom, tak je mozne, ze tam som nieco ziedla, co mi uskodilo. Neviem.

Ta krv to bola iba taka mala drobunka.. ziadne krvacanie, mozno to aj bolo jedlo, tak myslim, ze to hemoroidy nebudu.

Dufam, ze to pominie a bude vsetko tak ako ma byt.

Dakujem pekne za odpovad a dam vediet, ako som na tom.

Papa

[zruseny12]

MILADAAA
tak si este kup PSYLLIUM/ja kupujem v SK PSYLLIUM PLUS,ale tam ho asi nebudu mat/
a hlien,moze naznacovat potravinovu alergiu na LEPOK-ale netvrdim to z istotou...dalej moze to byt aj alergia na mlieko...na LAKTOZU...alebo ML.BIELK.KAZEIN
a ta krv...mozu to byt HEMOROIDY...na to je dobry SPOFAX-cipky,DUBOVA KORA-robi sa z nej kupel...DETRALEX-lenze to vsetko sa da kupit u nas v lekarni...
ale urcite sa da nieco zohnat aj v zahran.

miladaaa

Ahoj, potrebujem vasu radu.
V poslednej dobe som sa zacala velmi zdravo stravovat, skusam vseliake ryzove diety, vela pijem, sportujem. Od malicka som mala problem s travenim, ale vzdy som sa snazila tento problem odburat zdravym zivotnym stylom.

V poslednej dobe som si napriek vsetkemu mojmu usiliu nasla v stolici hlien, myslela som ze to prejde, ale po 2 tyzdnoch sa to zhorsilo. Stolicu mam maksiu, len ten hlien ma znepokojuje, nemozem si ani s prepacenim prdnut, lebo sa pojim, ze mi ostane flak.. :)

Som v momentalne v zahranici a preto nemozem ist k lekarke (inak by som utekala) Ix som si dokonca objavila na papieri krvavu zrazeninku. Drobnu asi milimeter.

Prosim, poradte mi co to moze byt. Som celkom nervozna.

Inak som si naordinovala Aloe vera, a probiotika a stale papam radsej dijetne cize nelupanu ryzu..

Dakujem moc krat za rady.
M.

petullla

pri hemoroidoch je vždy krv svetlej farby a čestvá+ svrbenie,pichanie a rezanie pri stolici... pri iných príznakoch je tmavá až čierna, napr.cron.choroba...vredy...pri hemoroidoch pomôže rýchlo Milaniv-flaštička vydrží aj 2 roky a pritom ju ludia ani nevyužiju tak sa rýchlo zbavia hemoroidov. píšte o info.na e-mail. lebo neviem kedy tu budem.

KULOS

POCAS TICHTO KONECNICH ZIMNYCH MESIACOCH SOM MAL KRVAVU STOLICU A PRAVIDELNE SPOCIATKU SOM SI TO MOC NEBRAL VAZNE ALE TO NEPRESTAVALO A MAL SO AJ STRACH ZE CI TO NIEJE RAKOVINA ALEBO HEMEROIDY ALE NAKOIEC TO BOL LEN ZAPAL HRUBEHO CREVA A TRAS STOLIVA JE NORMALNA A UZIVAM TABLETKY SOLOFALK 3 DENN

funny

neviem, asi som divná ale ja som nemala problémy. čo sa týka GAE určite nie. proste som povedala dr. že mám nejaké problémy, striedanie hustej a riedkej stolice, občas krv na papieri a hneď ma hnala k odbornému a ten takisto hneď napísal že kolonoskopia. no a potom, to už išlo jedna radosť..

sideria

funny - to nie je problem vacsinou praktickeho lekara, ten ta posle kam ty potrebujes - aspon ja mam take skusenosti, problem zacina u odborneho lekara - ten ti nespravi vsetky vysetrenia, co ma. Totiz, prakticky lekar nemoze prikazat odbornemu, co mi ma vysetrit - na vymennom listku vacsinou stoji: Prosim o odborne vysetrenie. No a kazdy "odborny" lekar si to uz pojme po svojom, bohuzial.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krvava stolica - Fórum - ZDRAVIE.sk