Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zlupovacia maska na tvar.dajte tipy

teres

Ja som si prave teraz olupala (:D) z tvare alginatovu prachovu masku. Vyskusala som ju prvykrat a teda, mam o dost hladsiu plet a aj pory to dobre stiahlo

kitykaty

Ja mam ryor aknestop, ta by mala vycistit pory, ale mne uz asi nepomoze ani svatena voda. Maju ju v 101 drogerii abo v Tete. Vacsina si ju chvali. ja neviem co si mam o nej mysliet ani nepomohla, ani nezhorsila..

katka1402

povedala,že škodí toako veľmi vypínajú pleť ked zaschne...no myslím, že netreba brať všetko doslova, ale radšej pridržať sa hesla všetko s mierou :) tiež by som chcela nájsť nejakú masku na vyčistenie pórov. Neskúšali ste aj iné značky predávané v drogériách?

nikavero

Suhlasim s Adulkou, ta Planet Spa so sake a ryzou z Avonu je absolutna jednotka! Este som nemala lepsiu zlupovaciu masku. Po tejto aj vidim vysledky totiz, nie ako po tych ostatnych :D

zuzuzuz

a ta kozmeticka ti aj blizsie vysvetlila preco by plet mala po nich starnut? ved ich ucelo,m b ymal byt presne opak,,,sa mi ti nezda

katka1402

tiež mám masku z avonu,ale nejakú zelenú s morskými riasami, je celkom fajn, pleť mám po nej hladučkú, no kozmetička ma varovala,aby som takéto masky nepoužívala často, starne po nich vraj pleť...

Adulka

Vyhladzujúca maska na tvár s japonským saké a ryžou od Avonu, milujem ju !!! Aj krasne voni a uzasnu plet mam po nej :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.