Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapcha ? :////

Príspevok v téme: Zapcha ? :////
Andrej3131

Pekny vecer poradte mi prosim je mi to trapne pisat takto ale je mi dost blbo , a je to bezny problem, a niesme v skvolke ze sa mi tu nikto bude smiat ,.

Takze mam taky problem ze mam mozno zapchu ale nevim ci hej lebo v bruchu mi to skrka za posledne dva dni som bol asi 6 krat na vc,.. ako keby ma prehnalo lenze len malo stolicy a pocit ako keby som kakal samu zaludocnuu kiselinu ,.. a papal som asi dve pice a par jogurtov a relativne dost toho, cestoviny , a nezda sa mi ze by som tolko toho vypustil do vc, .. a dalsia vec je ze ma pali zaha dost velmi as dokrku ,.. a sice som stym mal aj prredtym problemy , ale nie as takto ,.. a ked som na vc mam riedku stolicu malo a vetry ,.. je mi to blbe,.. ale co mam spravit ? ist k doktorovy ? alebo prehanadlo ? alebo mozem mat zacpu ked mam mesto stolice vetry ? dakujem pocit v zalutku mam ako keby som sa prejedol ,..Dakujem moc krat a omluvte prosim gramatiku je mi zle nemam chut to kontroovat

jajka001_

tie premnozene bakterie ti totalne rozleptali to jedlo co si zjedol na kasu. tak preto sa ti zda ze toho bolo malo:) okrem toho nevies kolko toho este mas v crevach. kup si tu smectu, ta je super. a nieco na hydrataciu alebo aspon pi vela vody cistej

andrejkoojo

Dakujm mock rat, ..ale prosimvas nemozem mat dake domotane creva alebo take daco ? lebo fakt toho somna malo vysolo ,..ja neviem ja sa len pytam,.. dik moc,..

jajka001_

skor crevna chripka nie? keby si mal zapchu , nechodis na wc. mas rozhasene vnutorne prostredie tak chod do lekarne , kup si napriklad smectu, daj si banany, tie velmi pomahaju, dalej cocacolu lekari kupodivu odporucaju na hnacky
ku gramatike sa ti nebudem vyjadrovat len prosssiiim ta,nepis picu ale pizzu :))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapcha ? ://// - Fórum - ZDRAVIE.sk