Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Henna, farba alebo sampon?

Príspevok v téme: Henna, farba alebo sampon?
peppy

Ahojte. Mam prirodne hnede vlasy, skor take tmavsie, ale chcela by som este tmavsiu hnedu alebo nafarbit tak aby boli mierne do cervena. Ale neviem co si mam dat, ci hennu, klasicku farbu alebo sampon. Vsade citam, ze henna je fajn aj kadernicka mi ju odporucala, ale zaroven ma niektore veci na nej odradzaju. Citala som, ze sa vymyva do rysava, pachnu po nej vlasy...Nechcem nejako rapidne zmenit farbu vlasov a mozno by bolo dobre aby sa mi to aj po case zmylo, keby mi to nahodou nechytilo podla predstav. Mozete mi prosim poradit co by bolo najlepsie, a preco, a takisto by ma potesilo, keby ste mi napisali co pouziavte vy, a aku znacku a odtien. Vopred dakujem :)

letitshine

Daj si hennu, to je pre tvoje vlasy najlepšie. Budú sa ti krásne lesknúť a budú zdravé. Ak chceš trochu stmaviť a máš hnedé vlasy, vyskúšaj hnedú HenneColor. Po nej budeš mať aj pekné odlesky, také do medena. Vymýva sa do ryšava, to je pravda, ale pokiaľ máš tmavo-hnedé vlasy, tak stále budeš mať základ tvoju tmavú farbu, ryšavkasté/medené/červkasté budú len odlesky na slnku. Mne henna nesmrdí, skôr vonia ako bylinky, čierny čaj. A aj to len keď sú mokré.

teres

ja mam prirodzene svetlohnede a dala som si palette color shampoo gastanovy - najprv to bolo take pekne tmave s cervenastymi odleskami ale potom sa mi to vymylo do cervenej... ale ty mas tmavsie vlasy tak sa ti to mozno vymyje lepsie. neviem...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Henna, farba alebo sampon? - Fórum - ZDRAVIE.sk