Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem zastavit krvacanie

Príspevok v téme: Neviem zastavit krvacanie
isabella

pred viac ako mesiacom sa mi na prostredniku na brusku prsta urobila cervena bodka, neskor sa mi tam vytvoril vriedok, asi dvakrat mi praskol s tym, ze sa to vzdy zastavilo, ale dnes mi znova praskol a uz niekolko hodin neviem to krvacanie zastavit, aj som skusala studenu vodu, aj som skusala to na chvilu odskrtit, zatial som to nezastavila, v podstate ani neviem ako dlho to mozem mat odskrtene aby som si neublizila, poradte mi co robit, takto sa nicoho nemozem ani chytit a som doma sama s ani nie mesacnou dcerkou... a teda toto rozhodne nie je pripad na zachranku...

kiko tučnak

odštera vam hovorim aneodp ovedalisteto odpovectemyto prosim a komu to hovorite prezivku prosim leboto nikto nevie čaka

Deria

v prvom rade treba ranu dezinfikovat! ak nemas nic, tak aspon obliat cistym alkoholom. a potom cistou gazou ale len jemne tlacit a drzat ranu dlhsiu dobu.

kiko tučnak

tečie my krv s prsta čomam urobit a ake suvaše rady prosim vas dalsom detal možemich davat odpištemi do 2/1minutku richlol

tučnak

akomam zastavyt krf prosim pomožtemi namsi tam nastriekat betanine prosimvas oto idemy krv s prsta porezal som sa na pliešku od kukuricy comam urobit prosim vas od povedctemy nato o 1-2 minutky prosimvas oto a dajtemy rady:

SlečnaING

Dobrý.
Pred nedávnom som si zastrihla nechtiac do prsta na nohe a neviem zastaviť krvacanie.Vedeli by ste mi poradiť ? Dakujem vopred.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem zastavit krvacanie - Fórum - ZDRAVIE.sk