stale nervozna...co moze byt pricinou?

vannka

nevjem čo mam robit som velmy nervozna a to navsetko mam male deti a chcela bisom abi mi nikto pomohol stim. ako sa mam liecit poradite mi

dagi80

u mna to je tak ze som tiez stale nervozna.pred 8mesiacmi sa mi narodila dcerka,3mesiace pred terminom,ale uz v tehotenstve som si vsimla ze som bola nervozna,a teraz to tak daleko doslo ze sa chce svokra somnou rozpravat o tom ze len nadavam na mojho4 rocneho syna...ale to je asi tym ze ja nemam vobec cas pre seba vobec dokonca ked idu deti poobede spat dcera hned zaspi a syn kym zaspi je ona hore.uz mam vycitky ze nie som dobrou mammou,co sa to deje?

maciocicka

Taku nervozitu pocituje vacsina zien urcity cas po porode. Ano, aktivita fyzicka a psychicka pomoze. Z pohladu Tradicnej cinskej mediciny, je to najskor sposobene stratou krvipri porode a energie pocas kojenia a nedostatocneho spanku. Bylinne odvary vedia doplnit krv, pripadne aj ine nerovnovahy, ktore tieto pocity sposobuju. Ak by si mala zaujem, tak treba urobit najprv diagnostiku a zistit, co sa tam deje. Mnoho zien maju aj oslabene Oblicky a to im sposobuje problemy neskor po porode. U mladych zien sa to da upravit do 3 mesiacov, ak su inak zdrave. pozri www.tcmclinic.sk.
Je tam vela clankov na citanie.

jajka001_

to si ani nemusis uvedomovat, kazdy potrebuje ventil
skus zacat chodit cvicit. tam budes v inom prostredi, spravis nieco pre seba, odreagujes sa a spoznas novych ludi.
moze byt ze mas ponorkovu chorobu

zebra108

ahojte ale ste sa rozpisali nekojim uz rok som dva roky od porodu,dietu nedrzim,prave v poslednej dobe len jem sladkosti na ukludnenie,beriem hak ale nemyslim ze to je z toho bola som nervozna aj pred jej uzivanim,je pravda ze mam malo casu sa venovat sama sebe popri rodine ale zeby som bola koli tomu stale podrazdena ved ani pred tym som nebola vymetacom vecierkou