Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stretavka z forumu

letec

ahojky, zabukoval som letenky v ryanair.com a v priezvisku manželky som sa pomýlil, zabudol som príponu ova, bude to problém?

mimisek

uhlie, tak sa mi zda, ze ty pises o capovi, ja o koni... Ked preferujes manualne otvaranie okien a podobne, mas zaujem o inu kategoriu aut nez ja a zrejme sa nezhodneme.
My mame auta garazovane, mesiac bolo u nas minus 25 a neprimrzli ani dvere ani okna. Nikdy.
Spojky takisto neriesim, neviem si predstavit jazdit na inej nez automatickej prevodovke. Vzdy sa da povedat, ked ma niekto manual- ked sa pohne na semafore, auto podskoci ako antilopa. Ta technika je teraz uz taka vymakana, ze clovek nema sancu preradzat rychlosti tak dokonalo, ako automat.
Japonske auta sa mi nepacia, kupuju ich Americania bez vkusu.
bibi123 ja najazdim rocne 2000 mil, tak ten dezen sa mi nejak specialne nenici. A rozdiel v znackach pneumatik je velky, aj co sa hlucnosti tyka. No a vyhrievanie okien mali nasi aj na Felicii pred 15timi rokmi:) Jasne, ze ked je vsetko ovladane elektonicky, je vyssia sanca, ze sa tam ma co pokazit, ale s tym clovek musi ratat.
Pod tempomatom sa mysli cruise control? Toto mal aj nas prvy, 25 rocny Mercedes:)

lost

no nastastie tu dunaj nemam :)
ale ono to fakt nie je sranda ak sa to niekomu stane.. ale to je lepsie otvorit dvere (to sa da sice len na zaciatku, potom je tlak silnejsi nez clovek)

uhlie

Niekedy je blbe aj stahovanie okien. V mraze sa ani neodvazim stahovat okna, ked si chce clovek v aute zafajcit. Keby tam bola kluka, tak nou trocha zatrndzujem a okno ide v pohode dole. Takto sa moze lahko stat, ze v lepsom pripade sa okno stiahne aj s kusom gumoveho tesnenia v horsom sa spali motorcek a okno zostane otvorene.

lost

este by ma zaujimalo, ake by to bolo v takom mustangu s 500konmi atd :D
ale na to asi budem musiet este povyrast trosku :)

lost

ako vyslovene najhaluznejsia spojka bola tusim na felicii, na tom som bol len raz, na cvicisku, ale tak to bola prevodovka ako traktor :) i ked vyhlad ako z autobusu, ta mazda to je loď :D

lost

bibi123

no bohuzial bez manualu to do 10 tisic nepojde :) respektive pojde, ale udajne to bude velmi nanic (pod 100koni a manual to bude udajne dusist) a 300koni zase by bolo asi vela na prve auto :)
mazda mala tusim malu spojku, uzky zaber, citliva, ale dalo sa zvyknut rychlo :)
i ked ja som este lama a to bol moj prvy den jazdy na aute po skole :)
cize este v tom nemam prax. ale nie je ten manual az taky hrozny, uvidim v realnej premavke, lebo v noci je vsade prazdne a tak je to ine :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stretavka z forumu - Fórum - ZDRAVIE.sk