Najlepsi make up sem (Fann parfumerie)

Feriha

Estee Lauder je super make up.Super kryje,dlho vydrží a hlavne je na tvári a nie na oblečení.Som s ním spokojná.Nevyzeráte ako keby ste mali masku.Odporúčam:Dior,Chanel,Clinique. Pleť vyzerá krásne.Lacné make upi vyzerajú na tvári smiešne,hneď je to vidieť.Lacný je aj Max Factor,ale niektoré druhy sú kvalitné.Do make upu sa oplatí investovať,keď chcete vyzerať pekne a nie smiešne.

K.K.

Baby, konecne som nasla jeden e-shop, v ktorom predavaju M.A.C., obrazky vyzeraju, ze kozmetika nie je fake, tak ak chcete,hodte ockom na www bodka monamour bodka sk

Strawberryca

cinni
uplne s tebou suhlasim stymi vlastnostami makeupu 24hod astor ... aj mne vadi ze je husty ale zatial som vhodnejsi pre mna nenasla...ale inak som spokojna ked sa nenanesie vo velkom mnozstve je naozaj pekny...

Strawberryca

SISAMEJ
aj mne strasne vadi ze MAC sa u nas nepredava nechapem preco...velmi by som chcela vyskusat od nich produkty aj make up ale pocula som ze puder velmi dobre kryje a je prirodzeny...

K.K.

a SISAMEJ:
ten puder od Clinique (stay-matte) je naozaj dobry, ma prijemnu texturu a viditelne zmensuje pory s make-upom Antiblemish od tej istej znacky tvoria zatial najlepsiu kombinaciu, aku som kedy mala (a to som pouzivala kvalitne znacky z lekarne alebo parfumerky), snad som pomohla..

cinni

no astor 24h som pouzivala, pravda, ze je velmi dobry, super kryje a nezanechava smuhy, ked sa obtriete napr o oblecenie, golier a podobne, vobec nenecha stopu..po celom dni ked pridete z prace ste ako s cerstvym make upom, ale mne zacalo po acse vadit, ze je taky dost hutny a tazky na pokozku..teraz mam mattitude astor HD, je velmi fajny,lahsi, ale kedze mam suchu pokozku, musim dat pod neho krem

SISAMEJ

ja som tiez vyskusala vela makeupov, preto ma zaujima Vas nazor na kvalitu...

z drogistickeho make upu -
celkom fajn je maybelline dream matte musse,odtien mi sadol, ale vydrzi kratko, asi po 4 hodkach ako keby som mala len farebny krem na tvari..

super puder je tiez maybelline dream matte puder v UK som si kupila super odtien, je kvalitny, zakryva a matny, ale u nas nezozeniem moj odtien, vsetky su strasne blede!

Rimmel nic moc!

Dermacol som ani neskusala , odtiene su divne..

Loreal true match je dobry,vydrzi ale odtiene u nas su strasneee, neprirodzene..

Clinique even better je super, dobre kryci. A uplne naj je Pore Minimizer Instant Perfector od Clinique ak mate rozsirene pory..

neviete aky je Clinique Stay-Matte /Sheer Pressed/ puder ???

???

caute baby,dnes som si kupila make up gosh x-ceptional wear sand.celkom je dobry.ale staci ked si dam pod neho len nejaky krem?vdaka